کد خبر: 675 A

معاون سازمان صنعت و معدن استان البرز:

در دور سوم سفرهای استانی هیئت دولت مقرر شد که تمام شهرک‌های صنعتی، پروانه صنعتی کسب کرده و به منزله شهرک‌های مصوب شناخته شوند.

كرج - ایلنا: مناطقی مانند سیمین دشت، ماهدشت و منطقه کارگاهی زیبا دشت از گذشته محل تجمع واحدهای تولیدی صنفی و تولیدی صنعتی بوده‌اند اما از این پس این واحدها با دریافت پروانه صنعتی واحدهای بیشتری را در خود جای می‌دهند

معاون سازمان صنعت و معدن استان البرز در گفت‌و گو با ایلنا از صدور پروانه صنعتی برای شهرک‌های صنعتی خبر داد و گفت: در دور سوم سفرهای استانی هیئت دولت مقرر شد که تمام شهرک‌های صنعتی، پروانه صنعتی کسب کرده و به منزله شهرک‌های مصوب شناخته شوند.

رضا صادقی افزود: صدور این پروانه به منظور ایجاد هماهنگی و استفاده مطلوب از امكانات شهركهای صنعتی و ایجاد هرچه بیشتر امكانات زیربنائی و ارائه خدمات ضروری به این شهرک‌ها است و در این خصوص جلساتی با مدیر شهرک‌های صنعتی ترتیب داده شده و برای کسب پروانه اقداماتی صورت گرفته است.

وی افزود: مناطقی مانند سیمین دشت، ماهدشت و منطقه کارگاهی زیبا دشت از گذشته محل تجمع واحدهای تولیدی صنفی و تولیدی صنعتی بوده‌اند اما از این پس این واحدها با دریافت پروانه صنعتی واحدهای بیشتری را در خود جای می‌دهند.

صادقی ادامه داد: در راستای ساماندهی صنوف خدماتی پراکنده در سطح شهر نیز اقداماتی صورت گرفته و قرار است این اصناف در شهرک‌های نیمه صنعتی استان البرز گردآوری شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر