کد خبر: 75909 A

در کرج دستگیر شد؛

پیرو شکایت فردی از شهرستان دزفول، مبنی بر برداشت غیرمجاز مبلغ 1/480/000/000 ریال از حساب وی با شناسایی این فرد، متهم در کرج دستگیر شد.

ایلنا: رییس پلیس فتا البرز از شناسایی عامل برداشت میلیونی از حساب یکی از شهروندان دزفولی این استان خبر داد و گفت: متهم اصلی در کرج شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا در کرج، سرهنگ نیکنام، رئیس پلیس فتا استان البرز، با اعلام این خبر افزود: پیرو شکایت فردی از شهرستان دزفول، مبنی بر برداشت غیرمجاز مبلغ 1/480/000/000 ریال از حساب وی، ماموران اقدامات خود را جهت شناسایی عامل یا عاملان برداشت آغاز کردند.

رئیس پلیس فتا استان البرز افزود: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد، وجه طی یک فقره انتقال اینترنتی به حساب خانمی واریز شده است و فرد مورد نظر مبادرت به خرید طلا از طریق دستگاه پوز چندین طلافروشی واقع در شهر کرج کرده، که در این خصوص تحقیقات لازم انجام و پس از بازبینی دوربین‌های موجود در مراکز خرید معلوم شد کلیه برداشت ها توسط فرد مذکر صورت گرفته است.

سرهنگ نیکنام ادامه داد: پس از استعلام های صورت گرفته، نهایتاً صاحب کارت عابر بانک شناسایی و این خانم ادعا کرد که اطلاعی از این موضوع ندارد و کارت عابر بانک وی در اختیار همسرش می باشد، در ادامه با همکاری وی متهم اصلی شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد: متهم پس از رویت مستندات موجود به جرم خود اعتراف و اظهار داشت با همدستی یکی از دوستانش که اطلاعات حساب شاکی را در اختیار داشت اقدام به برداشت از حساب وی کردیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر