کد خبر: 76023 A

فرماندار کرج خبر داد:

در سال 91 بالغ بر 72 میلیارد تومان اعتبار به شهرستان تخصیص داده شد./رصد و امتیازدهی به دستگاه‌های اجرایی در خصوص میزان استفاده از اعتبارات تخصیص داده شده به آنها تا 31 تیر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت./

ایلنا: فرماندار شهرستان کرج گفت: در سال 91 رشد تخصیص اعتبارات بودجه به دستگاه های اجرایی شهرستان کرج، 94 درصد بوده است.

به گزارش ایلنا در کرج، در جلسه کمیته برنامه ریزی که با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج برگزار شد، مهدی ایران نژاد، ضمن تشکر از همت دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: علی رغم همه کاستی ها، تمام دستگاه های اجرایی کرج، تابلوی زییایی از عملکرد خود نشان دادند.

وی تصریح کرد: در سال 91 بالغ بر 72 میلیارد اعتبار به شهرستان تخصیص داده شده بود.

ایران نژاد ضمن بیان این که عملکرد دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان، رصد نامحسوس می شوند، دانشگاه علوم پزشکی را تا به این تاریخ، حائز رتبه اول در استفاده از اعتبارات اعلام کرد و اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی از 100 درصد اعتبارات تخصیص داده شده استفاده کرده که حائز رتبه اول دستگاه های اجرایی است. همچنین جهادکشاورزی و نوسازی مدارس آموزش و پرورش، شهرداری کمالشهر و شهرداری محمد شهر به ترتیب رتبه های دوم تا پنجم را تابه امروز به خود اختصاص داده اند.

وی در ادامه یادآور شد: رصد و امتیازدهی به دستگاه های اجرایی در خصوص میزان استفاده از اعتبارات تخصیص داده شده به آنها تا 31 تیر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان کرج در پایان این جلسه، ضمن اشاره به مقطع حساس کنونی و انتخاباتی که در پیش رو داریم گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در سال 90 برگزار شد، شهرستان کرج با مشارکت 50 درصدی، نسبت به انتخابات پیشین روند رو به رشدی داشت که امیدواریم با توکل به خداوند تبارک و تعالی و عمل به مضامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، در انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا و یازدهمین دوره ریاست جمهوری نیز شاهد تحقق حماسه ای پرشور و با شکوه در شهرستان کرج باشیم تا برگ دیگری از تقویم افتخارات این شهرستان ورق بخورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر