کد خبر: 78307 A

امام جمعه کرج:

سخنرانی مقام معظم رهبری در سالگرد 14 و 15 خرداد مسائل عمده ای را برای جهانیان روشن می سازد و به تمام ابر قدرتهای دنیا نشان می دهد که مردم پشتیبان رهبرشان هستند/ ملت ایران امانت دار قیام 15 خرداد باشد.

ایلنا: امام جمعه کرج قیام 15 خرداد را امانتی از بنیانگذار انقلاب اسلامی ذکر کرد و بر ضرورت هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم تأکید کرد.

به گزارش ایلنا در کرج حجت الاسلام محسن کازرونی با بیان این مطلب درسومین جلسه ستاد هماهنگی بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که در استانداری البرز برگزار شد افزود: آحاد ملت ایران امانت داران قیامی هستند که معمار کبیر انقلاب در خرداد سال 42 آن را رقم زد.

وی تصریح کرد: اگر مجاهدت مجاهدان و جوانان آن دوران نبود 15 خرداد قیامی ماندگار در دل تاریخ نمی شد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج تصریح کرد: همه ما مدیون حرکت قیام 15 خرداد هستیم و باید از استقلالی که امروز مرهون آن هستیم به عنوان امانت های خداوندی محافظت کنیم.

حجت الاسلام محسن کازرونی با بیان اینکه با گذشت بیست و چهار سال از عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب به رسم هر ساله 15 خرداد ماه شاهد حرکت های خود جوش مردمی هستیم، ادامه داد: جوشش حرکت های مردمی در این ایام وظیفه مسئولان امر را جهت هر چه باشکوه تر برگزار شدن بزرگداشت امام راحل (ره)سنگین تر می سازد.

نماینده ولی فقیه و عضو خبرگان رهبری در ادامه به تقارن انتخابات پیش رو و سالگرد رحلت حضرت امام (ره) اشاره کرد و گفت: سخنرانی مقام معظم رهبری در سالگرد 14 و 15 خرداد مسائل عمده ای را برای جهانیان روشن می سازد و به تمام ابر قدرتهای دنیا نشان می دهد که مردم پشتیبان رهبرشان هستند.

حجت الاسلام کازرونی خاطر نشان کرد: آحاد ملت باید به فرمان مقام معظم رهبری لیبک بگویند و هر دستگاه با عمل به وظیفه خود حماسه سیاسی را خلق کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر