کد خبر: 80275 A

فرماندار کرج:

دشمن با زیرسوال بردن امنیت انتخابات و ایجاد شک و شبهه در سلامت انتخابات در پی کاهش حضور مردم است تا از این مسیر اقتدار ملی را کاهش داده و در پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران تزلزل ایجاد کند.

ایلنا: فرماندار کرج درهمایش بصیرت افزایی بانوان طلاب، ادارات و سازمان های شهرستان کرج گفت: بانوان در ارتقا بصیرت افزایی در جامعه و خانواده نقش موثری خواهند داشت.

به گزارش ایلنا در کرج در این مراسم مهدی ایران نژاد شرکت عموم مردم در انتخابات را نمونه بارز خلق حماسه سیاسی دانست و گفت: هر رأی مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تیری بر قلب استکبار جهانی و خاری بر چشم دشمنان خواهد بود.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان کرج ضمن اشاره به نقش بانوان در انتخابات افزود: نقش بانوان در جهت بصیرت افزایی در جامعه و خانواده نقش موثری خواهد بود و نباید از این مهم غافل شد.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با همه توان و تجهیزات خود برای خدشه دار کردن فضای انتخابات ایران اسلامی به ایران امده اظهار داشت: هدف دشمن ایجاد یاس و نا امیدی درجامعه و ضربه به پیکره نظام و انقلاب است.

ایران نژاد تصریح کرد: در عرصه انتخابات و در شرایط کنونی باید با بصیرت افزایی، اطلاع رسانی به موقع و آگاهی بخشی مردم را نسبت به توطئه های دشمنان آگاه کرده و ضرورت حضور گسترده پای صندوق های رای را برای آنها تبیین کرد.

وی بصیرت را لازمه شناخت ترفندهای دشمن در جنگ نرم دانست و اظهار داشت: دشمن با زیرسوال بردن امنیت انتخابات و ایجاد شک و شبهه در سلامت انتخابات در پی کاهش حضور مردم است تا از این مسیر اقتدار ملی را کاهش داده و در پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران تزلزل ایجاد کند.

معاون استاندار البرز در پایان، همه آحاد جامعه را به حضور در پای صندوق های رأی و انتخاب فرد اصلح دعوت و حضور پرشور و انقلابی آنان را خواستار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر