کد خبر: 80807 A

مسئول کمیته اطلاع رسانی استان البرز خبر داد:

خبرنگارانی از کشورهای دانمارک، هلند، فرانسه و سوئیس برای تهیه خبر و گزارش از ستادهای انتخاباتی و گفت و گو با مردم به استان البرز سفر می کنند.

ایلنا: مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز گفت: خبرنگارانی از کشورهای دانمارک، هلند، فرانسه و سوئیس برای تهیه خبر و گزارش از ستادهای انتخاباتی و گفت و گو با مردم به استان البرز سفر می کنند.

به گزارش ایلنا در کرج ابراهیم کردلو با بیان این مطلب افزود: با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برخی خبرنگاران خبرگزاری‌های خارجی به البرز سفر کرده و از شهرستان های کرج، هشتگرد، طالقان و روستاهای استان گزارش های انتخاباتی تهیه می کنند.

وی بیان داشت: خبرنگار و عکاسان خبرگزاری فرانسه، خبرنگار و فیلمبرداران شبکه SRP سوئیس، خبرنگار و فیلمبرداران شبکه تلویزیونی DR دانمارک ِو گروه خبری تلویزیون NOS هلند با حضور در البرز و تهیه عکس، خبر، فیلم و گزارش از ستادهای انتخاباتی و گفت و گو با مردم از شور انتخاباتی گزارش تهیه خواهند کرد.

کردلو در ادامه تصریح کرد: این افراد با برنامه‌ریزی صورت گرفته و دریافت مجوز از اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان سفر کرده و انتخابات استان البرز را پوشش می دهند.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات 24 خرداد تاکید کرد: در شرایطی که چشم دنیا به انتخابات تاثیرگذار ریاست جمهوری در سطح ملی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح محلی دوخته شده باید با حضوری پرشور، قدرت ایران اسلامی را به نمایش گذارده و صلابت خود را در ایستادگی در مقابل استکبار جهانی به تصویر بکشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر