کد خبر: 80991 A

محمد باقر قالیباف:

در کشور دو حاکمیت وجود ندارد و یک حاکمیت وجود دارد و آن خواست رهبری و مردم است / در کشور ارباب نمی خواهیم بلکه یک مدیر جهادی برای حل مشکلات مردم می خواهیم/ دغدغه و خواستهای مردم آنطور که مد نظر رهبری بود جامع عمل پوشانده نشد.

ایلنا: محمد باقر قالیباف در کرج گفت: آمده ام تا به اشرافی گری و تحجر در کشور پایان دهم.

به گزارش ایلنا در کرج این کاندیدای ریاست جمهوری با بیان این مطلب در جمع هوادارانش در سالن ورزشی کیانپور کرج افزود: متاسفانه در طول این چند سال به دقدقه و خواستهای مردم آنطور که مد نظر رهبری بود جامع عمل پوشانده نشد و در این کشور یا اشرافی گری حاکم بود و یا تحجر.

قالیباف در ادامه با تبریک گفتن اعیاد شعبانیه به حاضرین در همایش با ابراز این مطلب که زبانم از قدرانی به واسطه حضور شما مردم صبور و متدین استان البرز در این جمع قاصر است بیان داشت: امیدوارم وفاداری شما به رهبر انقلاب مثل وفاداری حضرت ابوالفضل به رهبر و مرادش امام حسین (ع) باشد.

وی در ادامه گفت: یکی از ناراحتی های من در این مدت حرف زدن زیاد بود، که این کار کسی همچون من را که مرد عملم عذاب می دهد. امیدوارم با حضور چشمگیر خود در پای صندوق های رای کاری کنید که بنده در روز 25 خرداد ماه با شروع یک حرکت جهادی در صحنه کار وعمل جواب محبت های شما و حرافی های بیش از اندازه خودم را بدهم.

قالیباف گفت: امیدوارم روز 24 خرداد ماه روز پایان دادن به وعده های غیر عملی و دروغ باشد.

وی در دامه افزود: من آمده ام تا بگویم که در کشور ارباب نمی خواهیم بلکه یک مدیر جهادی برای حل مشکلات مردم می خواهیم و آمده ایم که به فضل الهی دولتی شکل دهیم که ارمانهای امام و شهدا را تحت رهبری با قدرت نظام به پیش ببریم.

محمد باقر قالیباف در ادامه تصریح کرد: ما آمده ایم که بگوییم در کشور دو حاکمیت وجود ندارد و یک حاکمیت وجود دارد و آن خواست رهبری و مردم است و امیدوارم دولتی را تشکیل بدهیم که با فرهنگ جهادی ظرف مدت 2 سال با کمک جوانان این کشور اقتصاد نابسامان این کشور را سامان دهیم.

وی ادامه داد: آمده ام تا یک دولت انقلابی بر مبنای معنویت و عدالت حول محور ولایت و در راستای خدمت به خلق و ایجاد یک زنگی رحمانی با مشارکت همه اقشار جامعه زنان، مردان، جوانان، کارگران، بازرگانان، کشاورزان........... که در آن همه امیدوارانه به آینده خودشان تلاش می کنند تشکیل دهم.

قالیباف ادامه داد: بنده به عنوان یک روستا زاده و کسی که در یک خانواده مستضعف رشد کرده و بزرگ شده، ار امروز در محضر شما و در پشت این تریبون قرار گرفته ام به برکت امام(ره) و انقلاب است و باید بگویم که بنده به همه شما و بخصوص جوانان احساس دین می کنم و به همه شما جوانان قول خواهم داد این فرصتی را که انقلاب برای من بچه مستضعف فراهم کرد، برای همه شما جوانان در هر قشری که باشید به طور مساوی فراهم خواهم کرد.

قالیباف در پایان با صدای رسایی از همه حظار در این همایش خواست تا با صدای بلندبا او در گفتن یا علی و یا حسن همراه شوند.

گفتنی است در این همایش دو نماینده مردم کرج آقایان محمد جواد کلیوند و عزیز اکبریان حضور داشتند که در ابتدای این مراسم محمد جواد کلیوند نیز دقایقی در حمایت از قالیباف سخنرانی کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر