کد خبر: 83124 A

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز خبر داد:

استفاده از توان علمی، اجرایی و اعتباری طرفین در انجام طرح های پژوهشی، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و استقرار نظامات مدیریتی، از جمله اهداف همکاری در این تفاهم نامه است.

ایلنا: جهاد دانشگاهی واحد استان البرز و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران با هدف استفاده مطلوب از ظرفیت‌ها و تواناییهای علمی – پژوهشی، آموزشی و خدمات تخصصی، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

به گزارش ایلنا در کرج رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز با اعلام این خبر افزود: استفاده از توان علمی، اجرایی و اعتباری طرفین در انجام طرح‌های پژوهشی، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و استقرار نظامات مدیریتی، همچنین همکاری در زمینه‌های برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌ها و سمینارهای آموزشی و تهیه و نشر منابع علمی از جمله اهداف همکاری در این تفاهم نامه است.

سید علی اکبر هاشمی راد در ادامه گفت: انجام طرح‌های تحقیقاتی و مطالعاتی؛ برگزاری همایش‌های علمی و فرهنگی، نشست‌ها و کارگاه های کاربردی - آموزشی و پژوهشی؛ استفاده از اساتید طرفین در حوزه‌های مختلف آموزشی؛ چاپ و انتشار مشترك فصلنامه، کتاب و آثار علمی و پژوهشی مرتبط با موضوع تفاهم‌نامه؛ همکاری در اجرای طرح‌های کلان ملی؛ برگزاری جشنواره‌های فرهنگی،علمی، پژوهشی در حوزه‌های مورد توافق؛ برنامه‌ریزی و اجرای بازدیدها و تورهای فرهنگی و علمی - آموزشی؛ زمینه‌های همکاری بین طرفین است.

وی بیان داشت: بر اساس این تفاهم نامه، همکاری در تدوین، تألیف و انتشار اسناد و مدارك علمی و نشریات تخصصی متناسب با نیازهای طرفین؛ برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و میان مدت ویژه کارکنان سازمان‌ها در سطوح مختلف؛ همکاری در نیازسنجی آموزشی و روزآمد کردن دوره‌های تخصصی آموزشی مرکز؛ طراحی و تدوین دوره‌های تحصیلات تکمیلی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی کوتاه مدت مورد توافق در راستای ارتقای دانش جامعه مخاطب؛ اطلاع رسانی و تبلیغ در جامعه مخاطب طرفین از دیگر محورهای قابل همکاری است.

گفتنی است این تفاهم نامه به امضای سیدابوالحسن شاهزاده فاضلی به عنوان رئیس مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران و سید علی اکبر هاشمی راد رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز به مدت دو سال، رسیده است.

جهاد دانشگاهی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر