کد خبر: 84767 A

به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز:

این مراسم روز شنبه 8 تیرماه از ساعت 17 الی 19 در مسجد صاحب الزمان(عج) و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی برگزار می‌شود.

ایلنا: در آستانه سالروز فاجعه هفتم تیر و شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاوران صدیق ایشان و همچنین بزرگداشت شهید حجت الاسلام والمسلمین ملک زاده، یادواره و بزرگداشتی در دو مسجد شهر کرج برگزار می شود.

به گزارش ایلنا در کرج شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز در آستانه سالروز فاجعه هفتم تیر و شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاوران صدیق ایشان مراسم یادواره شهدای هفتم تیر را روز شنبه 8 تیرماه از ساعت 17 الی 19 در مسجد صاحب الزمان(عج) و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی برگزار می کند.

همچنین به مناسبت بزرگداشت شهید حجت الاسلام و المسلمین ملک زاده(امام جمعه موقت کرج و دبیر اسبق حزب جمهوری اسلامی) نیز مراسم یادواره ای در همین روز بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی در مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در کرج، حصارک پایین، خیابان المهدی برگزار خواهد شد.

گفتنی است این شورا از آحاد مردم فهیم و انقلابی استان البرز دعوت کرد تا با حضور در این مراسم، باری دیگر با آرمان های امام راحل(ره)، شهیدان والا مقام و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید عهد و میثاقی دوباره داشته باشند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر