کد خبر: 85281 A

طی حکمی از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کشور:

با موافقت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری سطح سازمانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به اداره کل ارتقاء یافت.

ایلنا: با موافقت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری سطح سازمانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به اداره کل ارتقاء یافت.

به گزارش ایلنا در کرج طی حکمی از سوی سید صادق رضایی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، صفی‌الله رمضان خانی به سمت مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای صفی‌الله رمضان‌خانی

سلام علیکم

بر اساس ساختار سازمانی جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری جنابعالی به سمت مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز منصوب می‌شوید.

هدف از ارتقاء سطح سازمانی کانون در استان‌ها از مدیریت به اداره کل وسیع‌تر شدن دامنه فعالیت‌ها، توسعه مراکز فرهنگی و هنری و تعامل هر چه بیشتر با استانداری و دستگاه‌های اجرایی مستقر در استان است و اصلیترین وظیفه شما اهتمام در انجام امور و توجه بیشتر به برنامه‌های مراکز فرهنگی، هنری و جذب کودکان و نوجوانان در این مراکز است که امیدوارم در انجام آن موفق و مؤید باشید.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز اداره کل شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر