کد خبر: 85282 A

در زمستان 91 رخ داد:

درآمد‌های مالیاتی استان البرز در زمستان ۹۱ نسبت به سه ماه فصل قبل ۲۳. ۴ درصد افزایش داشته است.

ایلنا: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز: در زمستان سال ۹۱ میزان درآمد‌های مالیاتی استان البرز نسبت به سه ماه فصل قبل ۲۳. ۴ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایلنا در کرج وی با اشاره به مواردی از مطالعات آماری انجام شده در بخش امور مالیاتی بیان کرد: سهم مالیات‌های مستقیم در درآمدهای مالیاتی ۶۰. ۴ درصد و سهم مالیات‌های غیر مستقیم در درآمدهای مالیاتی نیز ۳۹. ۶ درصد بوده است.

یزدی افزایش ۳۱ درصدی این شاخص را نسبت به فصل مشابه سال مطلوب ارزیابی کرد.

وی در ادامه آمار کلی ۳ ماهه منتهی به سال ۹۲ در حوزه‌های مختلف استان البرز گفت: در حوزه موالید تعداد ولادت‌های ثبت شده در فصل زمستان سال ۹۱ معادل ۸ هزار و ۸۶۶ رویداد و تعداد فوت شده‌ها نیز ۲ هزار و ۲۳۲ رویداد گزارش شده است که نسبت به فصل پاییز به ترتیب ۸. ۸ درصد کاهش و ۱۲. ۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

یزدی در خصوص آمار سپرده‌های بانکی دراین بازه زمانی اظهار داشت: میزان سپرده‌های بخش غیر دولتی نزد بانک‌ها در فصل زمستان سال گذشته نسبت به فصل قبل حاکی از رشد ۱۰. ۷ درصدی است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ساکنان استان البرز در زمستان سال قبل یک میلیون و ۱۲۱ کیلووات ساعت مصرف برق داشته‌اند که این رقم نسبت به فصل پاییز با ۹. ۷ درصد کاهش همراه بوده است.

یزدی عنوان کرد: متوسط مصرف برق هر مشترک خانگی در فصل زمستان ۱۵۸ کیلو وات ساعت است که نسبت به فصل قبل ۱۶. ۴ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز اظهارداشت: میزان مصرف بنزین موتور در زمستان سال ۹۱ مقدار ۲۰۵ هزار و ۶۱۳ متر مکعب بوده است که در مقایسه با سه ماهه فصل پاییز ۷ دهم درصد افزایش داشته است.

وی در پایان افزود: میزان مصرف گوشت قرمز نیز در این مدت ۶ هزار و ۷۷۵ تن گزارش شده است که نسبت به فصل قبل ۲۰. ۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر