کد خبر: 85385 A

ساختار کشور ما با محوریت قوانین اسلامی و دینی است و تاکید بسیاری به صیانت نفس و تهذیب اخلاق در دوره جوانی شده است.

ایلنا: طی نشست صمیمانه با حضور مرتضی مکاریان مدیر کل بهزیستی البرز از نوجوان مراکز شبانه روزی کودکان بی‌سرپرست بهزیستی و تعدادی از جوانان معلول و اعضاء گروه مشاوران جوان اداره کل بهزیستی البرز تجلیل شد.

به گزارش ایلنا در کرج در این نشست صمیمانه که با هدف تشویق و تقدیر از فرزندان تحت سرپرستی بهزیستی و همچنین جوانان مددجو موفق و کارکنان جوان فعال در اداره کل بهزیستی البرز برگزار شد مرتضی مکاریان مدیر کل بهزیستی البرز ضمن تقدیر از گروه مشاوران جوان و تربیت بدنی به خاطر برگزاری این نشست روز جوان را به جوانان حاضر در مراسم تبریک گفت.

وی گفت: دوره نوجوانی و جوانی یکی از مراحل مهم و مخاطره آمیز در رشد انسان محسوب می‌شود به طوریکه می‌تواند هم فرصت باشد و هم تهدید.

مکاریان افزود: ساختار کشور ما با محوریت قوانین اسلامی و دینی است و تاکید بسیاری به صیانت نفس و تهذیب اخلاق در دوره جوانی شده است.

در این نشست از تعدادی از جوانان معلول برگزیده در حوزه‌های فرهنگی و هنری، نوجوانان» رای اولی «بی‌سرپرست تحت پوشش بهزیستی و کارکنان جوان فعال و عضو گروه مشاوران جوان اداره کل بهزیستی البرز با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از طرف مدیر کل بهزیستی استان البرز تقدیر شد.

بهزیستی استان البرز از رای اولی ها تقدیر کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر