کد خبر: 8599 A

فرمانده سپاه پاسداران امام حسین کرج:

تهاجمات کنونی دشمن به اسلام و قرآن حالت وقیحی پیدا کرده است و اهانت به قران توسط دشمنان نشان دهنده این است که دشمنان هم همانند خود مان هنوز متوجه ارزش و حرمت قرآن نشده اند.

ایلنا - کرج: فرمانده سپاه پاسداران امام حسین شهرستان کرج گفت: مسلمین جهان باید با پرداختن به قرآن کریم به پایداری بنیان خانواده ها کمک کرده تا به این وسیله با تهاجمات فرهنگی مبارزه کرده و جامعه قرآنی شکل گیرد و برای اجرای این هدف کلیه مراکز پیش دبستانی و دبستان ها در سطح کشورباید مورد پوشش جامعه قرآنی قرار گیرند.

محمد شهبازی در همایش تجلیل از حافظان کلام وحی در جمع خبرنگاران، گفت: این همایش جهت تجلیل از قاریان قرآن به ویژه نوجوانان و جوانان در سطح استان البرز به ویژه شهر کرج برگزار شده است.

وی ادامه داد: در این هماهیش کلیه قاریانی که در مقاطع مختلف مسابقات قرآنی رتبه های برترکسب کرده اند دعوت شده اند و در این راستا سپاه پاسداران پس از تشکیل دارالقرآن، اقدامات موثری در حوزه های مختلف مردمی، جوانان، نوجوانان، خواهران و برادران در این راستا انجام داده است.

وی با اشاره به هتک حرمت اسلام و قران کریم توسط اقداماتگذشته دشمنان گفت: تهاجم به قرآن از زمان گذشته تا کنون از سوی دشمنان اسلام تکرار شده اما نقطه مشترک این تهاجمات مستاصل شدن دشمنان اسلام است.

شهبازی ادامه داد:تا زمانی که دشمنان تصور سرعت پیشرفت اسلام گرایی را در جهان نداشتند،کمتر به مبارزه با تهاجم فرهنگی و هتک حرمت اسلام و قر آن می پرداختند اما زمانی که متوجه گسترش اسلام در دنیا شدند تلاش بر ایجاد شبهات در مردم برای ایجاد حس تنفر از دین اسلام شدند.

به گفته وی اقدامات اخیر آمریکا و اسرائیل برای خدشه دار کردن اسلام نتیجه عکس داشته تا جایی که اسلام گرایی در جهان روز به روز افزایش پیدا کرد ه و روزانه شاهد مسلمان شدن هزاران غیر ایرانی هستیم.

وی تصریح کرد: تهاجمات کنونی دشمن به اسلام و قرآن حالت وقیحی پیدا کرده است و اهانت به قران توسط دشمنان نشان دهنده این است که دشمنان هم همانند خود مان هنوز متوجه ارزش و حرمت قرآن نشده اند.

وی گفت: خداوند قرآن را به عنوان پیکره ای می داند که هیچ دردی در آن علاج نیست. وی افزود:بنا به گفته قرآن کریم هر دردی که علاجی ندارد قرآن می تواند راه علاجی برای آن باشد در حالی که مسلمانان و دشمنان هنوز به این امر پی نبردندو کلیه مخالفت های دشمن از مقدس بودن قرآن از مسلمین جهان نشات می گیرد.

این مقام مسئول در پایان گفت: مسلمین جهان باید با پرداختن به قرآن کریم به پایداری بنیان خانواده ها کمک کرده تا به این وسیله با تهاجمات فرهنگی مبارزه کرده و جامعه قرآنی شکل گیرد و برای اجرای این هدف کلیه مراکز پیش دبستانی و دبستان ها در سطح کشورباید مورد پوشش جامعه قرآنی قرار گیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر