کد خبر: 86443 A

با اعلام استاندار البرز:

بر اساس مصوبه هیئت وزیران در جلسه مورخ ۲۹/۳/۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد دو نامه وزارت کشور، به استناد ماده (۱۳) قانون تعریف و ضوابط تقسیمات کشوری، شهرستان فردیس به تصویب هیئت دولت رسید.

ایلنا: استاندار البرز از تشکیل شهرستان فردیس به عنوان ۶ مین شهرستان استان البرز خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج اصغر عربیان با بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران در جلسه مورخ ۲۹/۳/۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد شماره ۱۶۱۳۴۳/۴۲/۴/۱مورخ ۲۲/۱۲/۱۳۹۱ وزارت کشور به استناد ماده (۱۳) قانون تعریف و ضوابط تقسیمات کشوری، شهرستان فردیس به تصویب هیئت دولت رسید.

وی افزود: بر این اساس، دهستان مشکین آباد به مرکزیت شهرک مهندسی زراعی، دهستان فرخ آباد به مرکزیت روستای فرخ آباد، دهستان فردیس به مرکزیت شهرک ناز، دهستان وحدت به مرکزیت شهرک وحدت ایجاد می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه هیئت دولت در رابطه با شهرستان فردیس، بخش مشکین دشت نیز به مرکزیت شهر مشکین دشت از ترکیب دهستان‌های مشکین آباد و فرخ آباد در تابعیت شهرستان کرج، شهرستان فردیس به مرکزیت شهر فردیس از ترکیب بخش‌های؛ مرکزی به مرکزیت شهر فردیس شامل دهستان‌های وحدت و فردیس و همچنین بخش مشکین دشت تشکیل می‌شود.

استاندار البرز در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: امید می‌رود در سایه تحقق شهرستان فردیس به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز جمعیتی استان البرز شاهد ارائه خدمات مطلوب به مردم این شهرستان باشیم.

شهرستان فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر