کد خبر: 86668 A

استاندار البرز:

شهرک صنعتی خصوصی شهرستان ساوجبلاغ به تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان البرز نرسید.

ایلنا: استاندار البرز سه مصوبه مهم جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز را در گفتگو با خبرنگاران تشریح کرد.

به گزارش ایلنا در کرج اصغر عربیان در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: اعلام تفصیل بودجه استان به دستگاه‌های استان البرز در دو بعد جاری و اعتبارات تملک و دارایی‌های سرمایه‌ای و نحوه برخورد و مواجه و تکالیف بودجه‌ای به مدیران از جمله مصوبات شورای برنامه‌ریزی استان البرز بود که مورد توجه قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مقرر شد مدیران کل دستگاه‌های مختلف با بررسی بیشتر، نقطه نظرات خود را گردآوری کرده و در جلسه بعد شورای برنامه ریزی مطرح کنند.

استاندار البرز تصویب طرح جامع شهر طالقان را از دیگر مصوبات این جلسه ذکر کرد و گفت: تصویب طرح جامع شهر طالقان از دیگر مصوبات این جلسه بود که پس از طرح دیدگاه‌های موافق و مخالف این طرح در ‌‌نهایت با اکثریت آراء به تصویب رسید.

عربیان در ادامه سخنان خود از عدم تصویب طرح احداث شهرک صنعتی خصوصی شهرستان ساوجبلاغ خبر داد و یادآور شد: شهرک صنعتی خصوصی شهرستان ساوجبلاغ نیز از دیگر موارد مطرح شده در این شورا بود که به دلایل مختلفی از جمله عدم انطباق با مصوبه هیئت وزیران و جانمایی مناسب و همچنین فقدان تمام شرایط لازم برای احداث آن به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز نرسید.

استاندار البرز جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز شهرک صنعتی خصوصی ساوجبلاغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر