کد خبر: 86692 A

در استان البرز:

داوطلبین این آزمون می‌توانند از ۱۱ تیر ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww. sanjesh.org مراجعه نموده و نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

ایلنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: ده هزار و ۹۸۱ نفر در دو جنسیت زن و مرد در آزمون استخدام شهرداری‌های استان البرز شرکت می‌کنند.

به گزارش ایلنا در کرج کاوه حدادپور با اشاره به برگزاری آزمون استخدام شهردار‌ی‌های کشور در البرز اظهار داشت: این آزمون مختص افرادی است که نسبت به ثبت نام از طریق سازمان سنجش و شهرداری اقدام کرده‌اند.

وی افزود: این آزمون در استان البرز (کرج) به صورت همزمان با هفت استان دیگر تهران، کرمانشاه، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس، قم، و یزد برگزار می‌شود.

حدادپور گفت: تمامی اقدامات و تمهیدات برای برگزاری آزمون استخدامی توسط سازمان شهرداری انجام گرفته و همچنین متولیان امر در استان نیز تدارکات لازم را به انجام رسانیده‌اند و با حول و قوه الهی این آزمون در صحت برگزار خواهد شد.

وی گفت: درهمین راستا معاون امور عمرانی استانداری به عنوان رئیس کمیته اجرایی آزمون استخدامی، تمامی اقدامات لازم را انجام داده و تمامی امور را تحت نظر داشته و برنامه ریزی‌های لازم با مسئولین حوزه‌های امتحانی و همچنین سایر ارگان‌های استان جهت برقراری نظم و آرامش در روز آزمون انجام شده است.

وی تصریح کرد: با برگزاری این آزمون تعداد ۲۶۰ نفر از بین ده هزار ۹۸۱ نفر متقاضی به منظور استخدام در شهرداری کرج بر اساس شرایط اعلام شده، انتخاب می‌شوند که ۲۵ درصد طبق قانون مربوط به خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران هستند که در آزمون شرکت کردند.

حدادپور گفت: کلیه امور و برنامه ریزی‌های مناسب به منظور هرچه بهتر برگزار شدن آزمون استخدامی از جمله تهیه مخزن مناسب جهت نگهداری سوالات، آماده سازی مراقبین، حراست و انتظامات، فرماندهی ناحیه انتظامی استان البرز پلیس راهور، اداره کل اطلاعات استان البرز و اورژانس هماهنگی و اقدامات لازم صورت گرفته است.

این مسئول گفت: داوطلبین این آزمون می‌توانند از ۱۱ تیر ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www. sanjesh. org مراجعه نموده و نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است داوطلبانی که اطلاعات ثبت نام آنان نیاز به ویرایش مجدد داشته است فقط یک بار فرصت دارند تا اطلاعات مورد نظر خود را ویرایش نمایند. ویرایش اطلاعات داوطلبین تا پایان روز آزمون نیز امکان‌پذیر است.

همچنین از آنجا که امکان ویرایش جنسیت و رشته شغلی انتخابی وجود ندارد، چنانچه دراطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه ایرادی مشاهده گردد، داوطلبین می‌توانند طی زمانبندی از امروز تا صبح آزمون، با مراجعه به باجه‌های رفع نقص نسبت به اصلاح کارت خود اقدام نمایند.

آزمون استخدامی شهرداری‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر