کد خبر: 86694 A

با هدف بررسی و رفع مشكلات واحد های مسكن مهر ماهدشت:

از حدود ۱۰ هزار مسکن مهر ماهدشت که در حال ساخت هستند، حدود ۷ هزار واحد به انشعابات آب، فاضلاب، مخابرات و گاز مجهز شده و به زودی افتتاح خواهند شد.

ایلنا: از حدود ۱۰هزار مسکن مهر ماهدشت که در حال ساخت هستند، حدود ۷ هزار واحد به انشعابات آب، فاضلاب، مخابرات و گاز مجهز شده و به زودی افتتاح خواهند شد.

به گزارش ایلنا در کرج در این جلسه که به ریاست معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج و با حضور مدیرکل راه و ترابری استان البرز تشکل شد، ضمن پیگیری مصوبات جلسه گذشته موانع و مشکلات واحد‌های مسکن مهر ماهدشت مورد پیگیری قرار گرفت.

ایران‌نژاد، در رابطه با واحدهای آماده در این پروژه گفت: ازحدود ۱۰هزار مسکن مهر ماهدشت که در حال ساخت هستند، حدود ۷ هزار واحد به انشعابات آب، فاضلاب، مخابرات و گاز مجهز شده و به زودی افتتاح خواهند شد.

وی افزود: از ۶ مدرسه مصوب در آخرین سفر ریاست جمهوری، سه مدرسه تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید آماده بهره برداری بوده و نسبت به ثبت نام دانش آموزان اقدام خواهد شد.

فرماندار شهرستان کرج از روشنایی معابر واحدهای مسکن مهر ماهدشت ظرف یک ماه آینده خبر داد و تاکید کرد: زیرساخت‌های مخابراتی آماده بهره برداری است و باید پوشش خدماتی فضای سبز در حد رضایتمندی ساکنین از طریق شهرداری ماهدشت با قید فوریت انجام شود.

فرماندار شهرستان کرج مسکن مهر ماهدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر