کد خبر: 88588 A

دبیر برگزاری چهارمین جشنواره علم تا عمل تاکید کرد:

مسوولان و دستگاه‌های اجرایی در راستای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.

ایلنا: به همت جهاد دانشگاهی استان البرز، اولین جلسه شورای سیاست گذاری چهارمین جشنواره علم تا عمل استان با حضور مسوولان دستگاه‌ها و پژوهشکده‌های استان البرز در محل سالن شهید رجایی استانداری البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، هاشمی راد، دبیر برگزاری چهارمین جشنواره علم تا عمل در این جلسه به ارائه توضیحات در خصوص نحوه عملکرد و فعالیتهایی که در دبیرخانه انجام گرفته است، پرداخت و تأکید کرد: مسوولان و دستگاه‌های اجرایی در راستای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی در ادامه لزوم تشکیل بانک اطلاعاتی از نخبگان و مخترعین در استان البرز را ضروری دانست و گفت: شناسایی نخبگان و مخترعین باید در اولویت اول قرار گیرد و با تشکیل بانک اطلاعاتی از نخبگان و مخترعین می‌توان برنامه‌ها و جشنواره‌های گوناگونی ویژه‌ این پژوهشگران انجام داد؛ به گونه‌ای که فعالیت‌های مرتبط با نخبگان، محدود به برگزاری این جشنواره نباشد و این برنامه‌ها ادامه داشته باشد.

در این جلسه، کمیته‌های زیر مجموعه چهارمین جشنواره علم تا عمل استان البرز شامل کمیته اطلاع رسانی، کمیته اجرایی، کمیته تشریفات و کمیته پذیرش تعیین شد و مسوولان ادارات و نهاد‌ها به ارائه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

همچنین در این جلسه آقای دکتر محمدصادق تاروردی، رئیس پارک و علم فناوری البرز، به عنوان رئیس کمیته داوری، خانم دکتر مهشید منزوی به عنوان مسئول کمیته علمی - اجرایی و آقای احمدرضا فیروزی به عنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی چهارمین جشنواره علم تا عمل استان البرز انتخاب شدند.

جلسه شورای سیاست گذاری چهارمین جشنواره علم تا عمل استان البرز جهاد دانشگاهی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر