کد خبر: 890 A

مردم از فلکه سوم فردیس به بعد صدای نمازگزار و سخنرانان را که شهردار نیز جزوشان بود نشنیدند و نماز را فرادا خواندند.

فردیس - ایلنا: هر ساله نماز عید فطر در فردیس که با استقبال بی‌نظیر ساکنان این شهر روبه رو است درحالی برگزار می‌شود که از فلکه سوم تا فلکه اول همه نمازگزاران بر امام جمعه فردیس اقتدا می‌کنند؛ این درحالی است که امسال قطعی سیستم صوتی و بلندگوها در طول استقرار نمازگزاران از فلکه سوم تا فلکه اول منجر به اقامه فرادای نماز توسط نمازگزاران شد.

مام جمعه فردیس در گفت و گو با ایلنا در خصوص هرج و مرجی که در پی قطع سیستم صوتی نماز عید فطر در فردیس رخ داد گفت: هر سال یك میلیون و 500 هزار الی تومان میلیون تومان هزینه برای نصب سیستم صوتی در نماز عید فطر فردیس هزینه در نظر گرفته می‌شد و در این راستا نصب سیستم صوتی و بلندگوها در خیابان‌های اصلی فردیس بر عهده افرادی خارج از دستگاه بوده است.

علی‌اکبر ایمانی اشاره کرد: اما امسال ستاد اقامه نماز تصمیم گرفت تا از سیستم صوتی موجود خود برای نصب در نماز عید فطر استفاده کند.

وی ادامه داد: در پی این مسئله در روز نماز عید فطر سیستم صوتی قطع شد و مردم از فلکه سوم فردیس به بعد صدای نمازگزار و سخنرانان را که شهردار نیز جزوشان بود نشنیدند و نماز را فرادا خواندند.

وی درخصوص دلیل قطعی سیستم صوتی دو دلیل را محتمل دانست و گفت: یا کسی که متولی این کار در ستاد اقامه نماز بوده است به اندازه کافی متخصص و امکانات به کار نگرفته است و یا عواملی که مخالف واگذاری نصب سیستم صوتی به ستاد اقامه نماز بوده‌اند کابلی را قطع کرده تا نشان دهند کار به درستی صورت نگرفته و کار را باید به کاردان سپرد.

هر ساله نماز عید فطر در فردیس که با استقبال بی‌نظیر ساکنان این شهر روبه رو است درحالی برگزار می‌شود که از فلکه سوم تا فلکه اول همه نمازگزاران بر امام جمعه فردیس اقتدا می‌کنند؛ این درحالی است که امسال قطعی سیستم صوتی و بلندگوها در طول استقرار نمازگزاران از فلکه سوم تا فلکه اول منجر به اقامه فرادای نماز توسط نمازگزاران شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر