کد خبر: 90087 A

معاون فنی و عمرانی فرماندار کرج:

ایجاد بستر لازم برای حضور پرشور نوجوانان و جوانان در کتابخانه‌ها نیازمند تلاش و همت مضاعف مسئولان امر است که امیدواریم شاهد ارتقای جایگاه کتاب و کتابخوانی در سطح منطقه باشیم.

ایلنا: معاون فنی و عمرانی فرماندار کرج گفت: پارک‌های شهرستان کرج محلی را تحت عنوان ایستگاه روزنامه‌خوانی و کتابخوانی اختصاص دهند.

به گزارش ایلنا در کرج سیدرضا مساعد معاون فنی و عمرانی فرماندار کرج، در اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های شهرستان کرج در سال جاری که در فرمانداری شهرستان کرج برگزار شد با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب درمورد مطالعه گفت: رهبر فرزانه انقلاب به عنوان الگوی کامل فردی اندیشمند و اهل مطالعه برای جامعه هستند.

وی تصریح کرد: موضوع کتاب و کتابخوانی بسیار مهم است و یکی از شاخص‎های توسعه یافتگی محسوب می‌‎شود.

مساعد با اشاره به جایگاه کتاب و کتابخوانی، بر لزوم رشد و گسترش کتاب و کتابخوانی در شهرستان کرج تاکید کرد و افزود: در امر ترویج مطالعه و کتابخوانی نباید جزیره‌ای عمل کرد.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر گسترش کتابخانه‌ها در شهرستان کرج از رشد خوبی برخوردار بوده است، گفت: پارک‌های شهرستان کرج محلی را تحت عنوان ایستگاه روزنامه خوانی و کتابخانی اختصاص دهند.

وی همچنین در این جلسه به راه‌اندازی ایستگاه کتاب در اتوبوس‌ها و ایستگاه‌های مترو تاکید کرد.

مساعد افزود: خوشبختانه با قرار گرفتن جامعه در عصر انفجار اطلاعات، همچنان کتاب جایگاه شاخص خود را حفظ کرده است و مردم کتاب را به عنوان یاری مهربان دوست می‌دارند.

وی تصریح کرد: ایجاد بستر لازم برای حضور پرشور نوجوانان و جوانان در کتابخانه‌ها نیازمند تلاش و همت مضاعف مسئولان امر است که امیدواریم شاهد ارتقای جایگاه کتاب و کتابخوانی در سطح منطقه باشیم.

فرمانداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر