کد خبر: 90100 A

فرماندار کرج خبر داد:

ناهماهنگی و عدم تعامل بین دستگاه‌ها، موجب زیان و خسران به شهروندان منطقه قزل حصار کرج شده است.

ایلنا: جلسه شورای حفاظت از منابع آب به ریاست مهدی ایران‌نژاد فرماندار شهرستان کرج و با حضور مساعد معاون فنی و عمرانی فرمانداری کرج، کمال‌زاده معاون عمران و فنی شهردای و رجبی مدیرعامل امور آب و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش ایلنا در کرج در این جلسه فرماندار شهرستان کرج ضمن رسیدگی به مراحل بازسازی کانال سیاه جوب طی سخنانی گفت: متاسفانه طی سال‌های گذشته شاهد جریان سیلاب در منطقه خیابان اصلی قزلحصار که در مسیر امتداد کانال سیاه جوب و اراضی شخصی واقع شده است، هستیم که با محدودیتی که عرض خیابان و عرض محل عبور سیاه جوب دارد باید با ظرافت خاصی کار‌شناسی و اجرا شود.

وی بررسی تاریخچه سیلاب‌های سالیان گذشته را نکته اصلی در حل مشکل این منطقه عنوان کرد و افزود: شاید در یک دوره ۵ ساله و یا بیشتر شاهد جریان سیل در سیاه جوب نباشیم و ناگهان به علت یک دوره بارش شدید باران در مسیر، سیل جاری شود. بنابراین، طرح بازسازی سیاه جوب باید براساس دوره‌های جریان سیلاب کار‌شناسی و اجرا شود.

وی نتیجه ناهماهنگی و عدم تامل بین دستگاه‌ها را زیان و خسران رساندن به شهروندان آن منطقه عنوان کرد و گفت: باید همکاری‌ها و همدلی‌ها در راستای خدمت رسانی به مردم بیشتر شود.

گفتنی است در این جلسه سه میلیارد تومان برای بازسازی کانال سیاه چوب توسط فرمانداری شهرستان کرج در نظر گرفته شد و مقرر شد طی هفته آینده گزارش نهایی مشاوران امور آب و شهرداری کرج پیرامون طرح بازسازی رودخانه سیاه چوب در اختیار فرمانداری قرار گیرد.

فرماندار کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر