کد خبر: 90141 A

استاندار البرز خبر داد:

حقوق بستری برای حرکت در جامعه است/ رسالت صاحبان صنابع برای تحقق «حماسه اقتصادی» سنگین است/ چشم انداز کشور در راستای رشد و توسعه همه جانبه روشن است.

ایلنا: به دستور استاندار البرز، صاحبان صنایع و تولیدکنندگان حمایت حقوقی و اداری می‌شوند.

به گزارش ایلنا در کرج اصغر عربیان در بازدید از شرکت تولید دارویی سیناژن، بر طرح مسائل و مشکلات صاحبان صنایع تاکید کرد و اظهار داشت: به منظور تعامل هر چه بیشتر میان مسئولان استان و صاحبان صنایع و تولیدکنندگان این امکان فراهم شده است که فعالان این عرصه بتوانند با طرح مسائل و همچنین انعکاس شکایات حقوقی خود به استانداری البرز معضلات پیش روی تولید را پیگیری و حل و فصل کنند.

وی پشتیبانی حقوقی و اداری به منظور تسریع در افزایش راندمان کاری و حمایت از تولید و صنعت استان را گامی مهم در راستای تحقق «حماسه اقتصادی» عنوان کرد و اظهار داشت: به منظور تحقق چشم انداز اقتصادی کشور در دهه «حمایت از تولید ملی» باید مسئولان ارشد استان، سازمان صنایع و معادن، رؤسای هیئت مدیره شهرک‌های صنعتی و مدیران دخیل در امر اقتصاد استان به گونه‌ای رفتار کنند که صاحبان صنایع و تولیدکنندگان در فضایی توأم با امنیت خاطر به فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری خود بپردازند.

وی افزود: بروز برخی مسائل و مشکلات برای فعالان این عرصه در حوزه‌های مختلف بویژه امور حقوقی گاهی به قدری جزئی است که با شناخت عمیق از قوانین و مقررات می‌توان مشکلات را برطرف کرد.

استاندار البرز حقوق را بستری برای حرکت در جامعه ذکر کرد و گفت: حق و تکلیف رابطه متقابلی در جامعه دارند در این راستا با شناخت و توجه به قوانین و مقررات می‌توان بستری توأم با امنیت و آرامش برای صاحبان صنایع و تولیدکنندگان فراهم کرد که بتوانند با امنیت خاطر به فعالیتهای خود ادامه دهند.

وی یادآور شد: تحقق این مهم علاوه بر حاکم کردن روح آرامش بر تولید و صنعت می‌تواند منجر به رشد و رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در جامعه شود.

عربیان از رسالت صاحبان صنابع و تولیدکنندگان برای تحقق «حماسه اقتصادی» به عنوان رسالتی سنگین یاد کرد و گفت: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال «حماسه سیاسی» و «حماسه اقتصادی» نامگذاری شده است رسالت صاحبان صنایع و تولیدکنندگان، مسئولان و همچنین مردم در راستای حمایت از تولید ملی بسیار مهم و سنگین است که در صورت رعایت قواعد مشارکت فعال از سوی این زنجیره‌های بهم پیوسته می‌توان شاهد تحقق شعار سال، رشد و توسعه اقتصادی کشور و همچنین قطع وابستگی از سایر کشور‌ها بود.

استاندار البرز چشم انداز کشور در راستای رشد و توسعه همه جانبه در ابعاد مختلف بویژه عرصه علمی و فناوری را روشن ارزیابی کرد و افزود: ایران اسلامی در سایه اراده و خودباوری جوانان توانسته است به رغم وجود تنگناهای مختلف سیاسی، تهدید‌ها و تحریم‌های اقتصادی مسیر رشد و پیشرفت را طی نموده و به لحاظ علمی در ردیف رتبه‌های بر‌تر دنیا قرار گیرد.

به گفته وی خودباوری جوانان رمز موفقیت کشور در شرایط کنونی است که می‌تواند در سایه همراهی مسئولان و مردم بذر یأس و ناامیدی را در دل دشمنان نظام و انقلاب کاشته و توطئه آنان را در جهت عقب نگه داشتن ایران در فتح قله‌های علمی دنیا خنثی کند.

در این بازدید، معاون برنامه‌ریزی و اشتغال، مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی، مدیرکل امور اقتصادی، مدیرعامل شرکت دارویی سیناژن، جمعی از کار‌شناسان حوزه برنامه ریزی و اقتصاد استانداری البرز، مدیران سازمان صنعت و معدن و تجارت استان البرز و رئیس شهرک صنعتی سیمین دشت، استاندار البرز را همراهی کرده و از بخش‌های مختلف شرکت دارویی سیناژن بازدید به عمل آوردند.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر