کد خبر: 91056 A

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز خبرداد:

این جشنواره همزمان با دهه کرامت و در راستای جلب توجه و تفکر مردم، علاقه مندان و دوستداران محیط زیست به ویژه صاحب نظران و هنرمندان و با محوریت بررسی اثرات بهره مندی سیره و معارف حضرت ثامن الحجج در اصلاح رفتارهای محیط زیستی آحاد جامعه برگزار می‌شود.

ایلنا: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز از برگزاری جشنواره فیلم و عکس منطقه ۱ کشور با موضوع محیط زیست در کرج خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج پسندیده با اعلام این خبر افزود: دومین جشنواره محیط زیست در آموزه‌های رضوی منطقه یک کشور با مشارکت استان‌های گیلان، تهران، مازندران، مرکزی، قم و قزوین و به میزبانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری در شهرستان کرج برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این جشنواره همزمان با دهه کرامت و در راستای جلب توجه و تفکر مردم، علاقه مندان و دوستداران محیط زیست به ویژه صاحب نظران و هنرمندان و با محوریت بررسی اثرات بهره‌مندی سیره و معارف حضرت ثامن الحجج در اصلاح رفتارهای محیط زیستی آحاد جامعه برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری دومین جشنواره محیط زیست در منطقه ۱ کشور افزود: موضوعات اصلی این جشنواره فیلم، عکس و موضوع فرعی وبلاگ نویسی است که علاقمندان به محیط زیست و عکاسان استان‌های منطقه ۱ کشوری می‌توانند آثار مربوط به ۷ استان مذکور و حداکثر تا تاریخ ۹۲/۵/۳۱به این اداره کل و یا ادارات محیط زیست شهرستانهای استان البرز ارسال نمایند.

این مسئول همچنین با اشاره به اینکه بخش فرعی این جشنواره موضوع وبلاگ نویسی تعیین گردیده ازعموم شهروندان و علاقمندان محیط زیست که در این حوزه فعالیت دارند دعوت به عمل آورد.

وی در ادامه یاد آور شد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند جهت ارسال و بررسی آثارشان نسبت به ارسال نشانی اینترنتی وبلاگهای زیست محیطی خود به اداره آموزش و پژوهش این اداره کل اقدام نمایند.

پسندیده در پایان گفت: شرایط فیلم، عکس و وبلاگهای شرکت کننده در دومین جشنواره محیط زیست و همچنین نشانی و شماره تماسهای ادارات شهرستان‌ها در وب سایت این اداره کل به نشانی www. alborz. doe. ir قرار داده شده است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز، برگزاری جشنواره فیلم و عکس منطقه 1 کشور با موضوع محیط زیست در کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر