کد خبر: 91358 A

با هدف هدایت صحیح سرمایه گذاری در استان البرز:

با تدوین این بانک اطلاعاتی فعالیت‌های کلیه صنایع، کارخانه‌ها، خانه‌های صنعت و معدن استان مشخص خواهد شد و روند سرمایه گذاری‌ها نیز در مسیر هدایت شده‌ای قرار می‌گیرد.

ایلنا: نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تدوین بانک جامع اطلاعات اقتصادی استان البرز به منظور ساماندهی فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری تأکید کرد.

به گزارش ایلنا در کرج محمد جواد کولیوند با بیان این مطلب در جلسه ستاد تسهیل استان گفت: با تدوین این بانک اطلاعاتی فعالیت‌های کلیه صنایع، کارخانه‌ها، خانه‌های صنعت و معدن استان مشخص خواهد شد و روند سرمایه گذاری‌ها نیز در مسیر هدایت شده‌ای قرار می‌گیرد.

وی تأکید کرد: کلیه دستگاه‌های عضو ستاد تسهیل استان باید علاوه بر اولویت‌بندی فعالیت‌های اقتصادی، در تدوین این بانک جامع اطلاعاتی نقش‌آفرین باشند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه با ضروری دانستن اولویت‌گذاری در فعالیت‌های اقتصادی گفت: تدوین این بانک با اطلاعات جامعی که از روند فعالیت صنایع و امور اقتصادی ارائه خواهد داد، نیازهای مورد نیاز را احصاء کرده و بر همین اساس اولویت‌های سرمایه گذاری نیز مشخص می‌شود.

وی افزود: با تعیین اولویت‌های سرمایه گذاری طرح‌هایی که خارج از نیاز استان باشد وارد گردونه فعالیت‌های اقتصادی نخواهد شد.

محمد جواد کلیوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر