کد خبر: 103297 A

فرمانده انتظامی استان ایلام از متلاشی شدن باند قاچاق مواد مخدر به غرب کشور و کشف 15 کیلو و 600 گرمی محموله هروئین با همکاری پلیس لرستان خبر داد.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان ایلام از متلاشی شدن باند قاچاق مواد مخدر به غرب کشور و کشف ۱۵ کیلو و ۶۰۰ گرمی محموله هروئین با همکاری پلیس لرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا سردار «علی دولتی» در تشریح این خبر گفت: در این عملیات موفق چهار نفر از اعضاء اصلی تهیه و توزیع هروئین استان‌های غرب کشور دستگیر شدند.

وی افزود: به دنبال اطلاع پلیس از فعالیت این گروه تیم مشترکی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ایلام و لرستان با هماهنگی‌های صورت گرفته تحقیقات گسترده‌ای را در خصوص نحوه فعالیت آن‌ها آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: پس از چند روز کار اطلاعاتی و شناسایی عوامل اصلی این باند مشخص شد که قاچاقچیان مقادیری هروئین را از استان‌های شرقی و جنوبی کشور برای توزیع در استان‌های ایلام و لرستان بارگیری کرده‌اند.

این فرمانده انتظامی ادامه داد: متهمان که به صورت گروهی اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کردند این محموله را در داخل یک‌دستگاه خودرو سوناتا جاسازی و قصد داشتند به همدستان خود در استان‌های ایلام و لرستان برسانند.

وی با اشاره به عملیات شناسایی موفق پلیس در این زمینه گفت: تنگه رازان آخرین مقصد اعضاءاین باند بود که پلیس با طراحی یک عملیات ویژه در انتظار آن‌ها بود.

سردار «دولتی» گفت: در عملیات دستگیری این افراد ۴ نفر از اعضاء اصلی این باند به همراه دو دستگاه خودرو دستگیر و کشف شد.

وی در پایان با اشاره به افزایش ۴۲ درصدی کشفیات مواد مخدر در پنج ماهه ابتدای سال جاری گفت: با اجرای طرح‌های ویژه و کنترل گلوگاه‌های استان عرصه را بر فعالیت باندهای قاچاق مواد مخدر تنگ کرده‌ایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر