کد خبر: 27665 A

مدیر کمیته امداد امام خمینی «ره» شهرستان دره شهر از کمک نقدی امام جمعه این شهرستان به 8 خانواده مددجوی نیازمند مورد حمایت این نهاد در این شهرستان خبر داد.

ایلنا - ایلام: مدیر کمیته امداد امام خمینی «ره» شهرستان دره شهر از کمک نقدی امام جمعه این شهرستان به 8 خانواده مددجوی نیازمند مورد حمایت این نهاد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا آیت رشیدی اظهار داشت: حجت السلام قنبربیگی امام جمعه این شهرستان باهشت خانوار بی سرپرست تحت پوشش این نهاد مقدس دیدارواز نزدیک مشکلات ونیازمندیهای آنان را مورد بررسی قرار داد.

وی افزود: در جریان بازدید امام جمعه این شهرستان از خانواده های نیازمند گزارشی از خدمات ارائه شده توسط این نهاد مقدس به خانوارهای تحت حمایت به وی ارائه شد.

وی افزود: حجت السلام قنبر بیگی در این دیدارها ضمن رضایت مندی از توجه نهاد مقدس کمیته امداد به اقشار آسیب پذیر جامعه گفت:همانطور که بنیانگزار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) فرموده اند هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین نیازمند جامعه وجود ندارد.

در این دیدار صمیمی که بیش از دو ساعت طول کشید از طرف امام جمعه شهرستان دره شهر مبلغ 11/800/000 ریال به این تعداد خانوار تحت پوشش اهداء شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر