کد خبر: 40540 A

جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان با حضور اعضاء وبه ریاست حیاتی فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

ایلنا - ایلام: جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان با حضور اعضاء وبه ریاست حیاتی فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا در ابتدای این جلسه حیاتی فرماندار بیان کرد: سلامت برای همه انسان ها جایگاه خاصی داشته و نمی توان به راحتی از آن گذشت در این زمینه تأمین سلامت جامعه با همکاری همه دستگاه ها امکان پذیر است.

وی با اشاره به لزوم رعایت بهداشت گفت: همه ما وظیفه داریم تا آگاهی های لازم را به افراد در زمینه رعایت بهداشت فردی و اجتماعی بدهیم تا از شیوع بیماری ها جلوگیری کنیم.

وی درادامه افزود: جامعه توسعه یافته و پیشرفته جامعه ای است که دارای انسان های سالم و فرهیخته باشد و توجه ویژه به مقوله سلامت و بهداشت را در اولویت کاری خود قرار دهد.

حیاتی از کلیه دستگاهها خواستند در خصوص مقوله سلامت وامنیت غذایی با مرکز بهداشت شهرستان نهایت همکاری را داشته با شند.

در ادامه  افسرده ضمن دستور کار جلسه وپیگیری مصوبات جلسات قبلی گزارشی از وضعیت بهداشتی واقدامات انجام شده را ارائه دادند وخواستار همکاری دستگا ههای در بحث بهداشت شد.

در ادامه هرکدام ار اعضاء به نکته نظرات وپیشنهادات خود پرداختند وتصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد.

مقرر شد مرکز بهداشت با همکاری شهرداری نسبت به وضعیت بهداشتی وزباله های دست فروشان پاکینگ شهرداری اقدام نمایند و مقرر شد گشت مشترک بهداشتی نسبت به ساماندهی وضعیت غرفه ها وبازارچه های عرضه میوه ومواد پروتئینی سطح شهر ایلام اقدام کنند و مقرر شد دستگاههای متولی نسبت به ساماندهی کارگاههای مزاحم در سطح شهر از جمله متصدیان نگهداری احشام اقدام لازم را به عمل آورند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر