کد خبر: 41854 A

رئیس دانشگاه آزاد واحد ایلام:

دهه مبارک وخجسته فجر،روزهای پاینده ترین جشن بالندگی و سرفرازی در تقویم نوپای انقلاب ماست که یادآور اعجاز دستان به هم پیوسته ملت بیداد و پر افتخار ماست.

ایلنا - ایلام: حجت الاسلام والمسلمین حسینی نیا رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحدایلام گفت: دهه مبارک وخجسته فجر،روزهای پاینده ترین جشن بالندگی وسرفرازی در تقویم نوپای انقلاب ماست که یادآور اعجاز دستان به هم پیوسته ملت بیداد وپر افتخارماست.

به گزارش خبرگزاری ایلنا رئیس واحد ایلام ادامه داد: فجر سوگند همیشه پایدار خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق پیکار ومبارزه امت ها و میقات ده روزه یاران آفتاب است که پیش پای او فرشی از حضور، گستردند واز مهرورزی تا طراوت بهشت زهرا را به استقبال پیوند زدند.

حجت الاسلام حسینی نیا در ادامه افزود: انقلاب اسلامی، روح معنویت،تلاش مجاهدانه، رهایی از وابستگی وپیشرفت در تمامی عرصه ها را در کالبد ملت مسلمان ایران دمید وامروز با گذشت سه دهه همگان موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را درحوزه های مختلف در عرصه های داخلی وجهانی به نظاره نشسته اند.

وی با اشاره به اینکه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید با شکوه ووسیع تر از سالهای قبل برگزار شود تصریح کرد: دهه فجر فرصت مغتنمی است برای تبیین و انتقال آثار وارزش های بنیانگذار جمهوری اسلامی ومقام معظم رهبری به جوانان ومخصوصا نسل سومی ها است.

وی گفت: آن ابراهیم آفتاب بود که هم فانوس های خاموش از نگاهش سیراب می شوند وهمه سراب های تشنه به دیدار زلال او می شتافتند.

رئیس واحدایلام گفت: انقلاب اسلامی ایران اعجاز بزرگ قرن است واین پیروزی بی نظیر محتاج به حفظ ونگهداری می باشد.

حجت الاسلام حسینی نیا در ادامه افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبدأ تحولات بنیادین در جامعه اسلامی بوده و تغییرات اساسی در نحوه اداره حکومت را به دنبال داشت وپیشرفت در عرصه های مختلف علمی چون نانو، انرژی هسته ای، نظامی و... نمونه هایی از این تحولات بنیادین هستند که بی شک افتخارات و تحولات مبتنی بر رهبری عالمانه حضرت امام خمینی (ره) در ابتدا و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در ادامه راه آزادگی و شرافت، استقامت و پایداری... را حاصل شده است.

ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن، گفت: با تشکیل ستاد دهه فجر در این واحد دانشگاهی و همفکری و همکاری دانشگاهیان و نقش آفرینی و اثر بخشی آنان می توان در برگزاری هر چه با شکوهتر جشن پیروزی انقلاب تأثیر به سزایی گذاشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر