کد خبر: 42871 A

دستیار رییس جمهور:

علی اكبر محرابیان در بازدید از سد دویرج دهلران اظهار كرد: اجرای طرح های مهر ماندگار در حوزه ملی شتاب و پیشرفت قابل توجهی دارد.

علی اكبر محرابیان در بازدید از سد دویرج دهلران اظهار كرد: اجرای طرح های مهر ماندگار در حوزه ملی شتاب و پیشرفت قابل توجهی دارد.

به گزارش  ایلنا وی ادامه داد: 14وزارت خانه و دستگاه دولتی در اجرای طرح های مهر ماندگار مشاركت جدی دارند.

دستیار ویژه رییس جمهوری بیان كرد: بیشترین طرح های مهر ماندگار در حوزه سه وزارت خانه نفت، نیرو و راه و شهرسازی در حال اجراست.

محرابیان ابراز امیدواری كرد: بسیاری از این طرح های مهم و توسعه ای تا پایان دولت دهم به بهره برداری برسد.

وی اضافه كرد: روند پیشرفت فیزیكی مجتمع پتروشیمی ایلام، سدها و شبكه های آبیاری استان ایلام و شهرستان دهلران بسیار مطلوب و مناسب است.

دستیار ویژه رییس جمهوری ادامه داد: با تلاش های مدیریت ارشد و مسوولان ایلامی به طور قطع بیشتر طرح های مهر ماندگار این استان تا پایان عمر دولت دهم راه اندازی می شود.

محرابیان همچنین روند پیشرفت فیزیكی سد دویرج دهلران را مطلوب دانست و گفت: آبگیری مقدماتی این طرح آبی مهرماندگار دهه فجر آغاز می شود.

وی افزود: اعتبارهای سه ماهه چهارم این طرح بصورت 100 درصد تخصیص می یابد تا عملیات تكمیلی سد دویرج در فروردین 91 به پایان رسد.

27 طرح عمرانی و توسعه ای در حوزه های مختلف استان ایلام در ردیف طرح های مهر ماندگار قرار گرفته است.

این دومین سفر علی اكبر محرابیان دستیار ویژه رییس جمهوری به ایلام برای بازدید از روند اجرایی طرح های مهر ماندگار استان در كمتر از یك سال است.

وی كه صبح چهارشنبه وارد ایلام شده است، پیش از سفر به دهلران به همراه استاندار از مجتمع پتروشیمی و چندین طرح عمرانی، زیرساختی و تولیدی ایلام بازدید كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر