کد خبر: 43017 A

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد ایلام:

عظمت کنونی ایران مرهون خون پاک شهدای انقلاب و سالهای دفاع مقدس می باشدکه آرامش امروز کشور در سایه جانفشانی های این شهیدان والامقام متجلی است.

سیدجلال دهقانی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی واحد ایلام گفت: عظمت کنونی ایران مرهون خون پاک شهدای انقلاب و سالهای دفاع مقدس می باشدکه آرامش امروز کشور در سایه جانفشانی های این شهیدان والامقام متجلی است.

به گزارش  ایلنا وی گفت: بیداری اسلامی در منطقه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و کشور و ملت ایران الگویی مناسب برای سایر ملل مسلمان می باشد که با ایستادگی بر آرمان های بزرگ خود قدرت های پوشالی استکبار را به چالش کشیده اند.

وی دهه فجر را نقطه عطفی در تاریخ ایران دانست که مردم به رهبری امام خمینی (ره) در مقابل ظلم و ستم استکبار قیام کرده و انقلاب اسلامی را برای آیندگان به ارمغان آوردند.

مدیر روابط عمومی واحدایلام گفت: پیروی از ولایت فقیه به عنوان رهبری منحصر به فرد، آگاه و عالم به امور را از مهم‌ترین عوامل موفقیت و رشد کشور در عرصه‌های مختلف عنوان و اذعان داشت: ملت ما توانستبا بصیرت و عشق به ولایت نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و تمامی بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که سال هاست در آرزوی بازگشت به روزهای سلطه و سیطره ی پیش از انقلاب بر ایران بودند، ناکام بگذارند و در مقابل تهاجمات و ناتوی فرهنگی دشمنان، نظام اسلامی را بیمه کنند.

سیدجلال دهقانی همچنین با تشریح برنامه های ویژه ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این ایام مبارک، از تشکیل کمیته ی دهه ی فجر، فضاسازی تبلیغاتی در محیط دانشگاه، برگزاری نشست های علمی، فرهنگی، جهت انتقال فرهنگ انقلاب به نسل جدید،غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، حضور منسجم دانشگاهیان همگام با سایر دستگاههای اجرایی در مراسم نمازجمعه (روزطلیعه ظهوروحکومت جهانی حضرت مهدی علیه السلام) ویوم الله 22 بهمن و ایجاد تسهیلات و امکانات لازم جهت حضور دانشگاهیان در این مراسم خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر