کد خبر: 43261 A

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام:

انقلاب اسلامی ملت ایران تجدید حیات دوباره اسلام در عصر جدید می باشد وبا پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بارقه امید در دل ملت های مسلمان ومظلومان وستمدیدگان جهان درخشش کرد که به فرموده امام راحل"انقلاب اسلامی، انفجار نور بود".

 مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام به مناسب فرارسیدن سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) وآغاز دهه فجر گفت:انقلاب اسلامی ملت ایران تجدید حیات دوباره اسلام در عصر جدید می باشد وبا پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بارقه امید در دل ملت های مسلمان ومظلومان وستمدیدگان جهان درخشش کرد که به فرموده امام راحل"انقلاب اسلامی،انفجار نور بود".
 به گزارش خبرگزاری ایلنا حجت الاسلام شریفی راد در ادامه گفت:امروز پس از 34سال از پیروزی انقلاب اسلامی،نهال نوپای انقلاب تبدیل به درخت تناوری شده است که نهضت بیداری اسلامی وجنبش وال استریت از میوه های اولیه آن می باشد.
شریفی راد گفت:تداوم نهضت بزرگ امام خمینی(ره)با رهبری خردمندانه و مدبرانه مقام معظم رهبری به سیل خروشانی تبدیل شده است که بنیاد کفر وظلم وستم واستکبار را در معرض ویرانی ونابودی قرار داده است و امید به آینده وحکومت عدالت گستر توحیدی،الهی حضرت ولی عصر(عج)را در دلهای مستضعفین عالمایجاد کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر