کد خبر: 74608 A

برپایی نمایشگاه نشریات محلی در حاشیه جشنواره مناسب است اما جای نمایشگاهی از تمام آثار عکس و کاریکاتور و طرح رسیده به دبیرخانه جشنواره خالی است.

ایلنا: برگزیده طرح و کاریکاتور جشنواره ملی – موضوعی مطبوعات محلی "زاگرس "بیان کرد: تخصصی شدن رشته و زمینه های جشنواره گام مثبت و موثر این جشنواره است.

به گزارش ایلنا از ایلام، یاسر دلفان ادامه داد: برپایی نمایشگاه نشریات محلی در حاشیه جشنواره مناسب است اما جای نمایشگاهی از تمام آثار عکس و کاریکاتور و طرح رسیده به دبیرخانه جشنواره خالی است.

وی با تاکید بر ضرورت تدوین کتابچه و گزیده آثار منتخبان جشنواره گفت: این جشنواره در نهایت با برگزاری آیین پایانی و تجلیل از برگزیدگان به پایان می رسد اما تدوین این کتابچه در عین ماندگاری و بسیار مفید واقع می شود.

این طراح برگزیده جشنواره افزود: در صورت تدوین کتابچه موردنظر برترین های آثار مطبوعاتی در زمینه های مختلف به اهالی رسانه و خبر معرفی می شوند و در نتیجه می توان از آن ها در تولید محتوای رسانه ای قوی و حرفه ای بهره گرفت.

یاسر دلفان از هفته نامه سیمره استان لرستان به عنوان برگزیده بخش طرح و کاریکاتور در جشنواره ملی – موضوعی مطبوعات محلی زاگرس معرفی و شناخته شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر