کد خبر: 75944 A

ساخت 80 عدد پایه بنر بصورت لمپوست در بلوار خلیج فارس و بلوار امام حسن(ع)به پایان رسیده است و آماده بهره برداری می باشند.

ایلنا-ایلام: رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ایلام با اعلام این خبر ادامه داد: ساخت 80 عدد پایه بنر به صورت لمپوست (بنر چرخشی و متحرک) در بلوار خلیج فارس و بلوار امام حسن (ع) به پایان رسیده است و آماده بهره برداری می‌باشند.

به گزارش ایلنا از ایلام، مهران جنگلی ادامه داد: شهرداری ایلام به دنبال ارتقاء سطح کمی و کیفی تبلیغات شهری بوده و مصمم است تا نیازهای تبلیغات محیطی شهر ایلام را مرتفع کنند.

جنگلی افزود: در همین راستا قرارداد ساخت 60 عدد سازه پرتال فک متحرک منعقد گردیده و تا پایان خرداد ماه در نقاط مختلف شهر احداث و به بهره برداری خواهند رسید و بیش از 30 سازه پرتال فک متحرک قبلی نیز بازسازی و رنگ آمیزی شده و به این تعداد اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: هدف از این امر بهبود سیمای تبلیغاتی شهر ایلام بوده و پس از ساخت این تعداد سازه تبلیغات به صورت نصب بنر با داربست در سطح شهر ایلام ممنوع خواهد بود.

جنگلی تشریح کرد: همچنین به منظور بهبود مناظر بصری سطح شهر، شهرداری برای اولین بار از سال گذشته تا کنون قریب به 5500 متر مربع رنگ آمیزی و نقاشی دیواری در سطح شهر انجام داده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر