کد خبر: 77061 A

بایستی با حرکت در مسیر ولایت و عدالت‌محوری، زمینه عزت و اقتدار بیشتر نظام را فراهم ‌کنیم.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: هنر ملت ایران ایستادگی در راه ولایت فقیه است.

به گزارش ایلنا از ایلام، سردار علی دولتی در نشست فصلی فرماندهان و مدیران انتظامی استان، اظهار کرد: رشد، تعالی و اقتدار ایران اسلامی در گرو حرکت در مسیر ولایت فقیه است.

وی با اشاره به اینکه امنیت و اقتدار کنونی نظام اسلامی ایران، به برکت وجود ولایت فقیه است گفت: بایستی با حرکت در مسیر ولایت و عدالت‌محوری زمینه عزت و اقتدار بیشتر نظام را فراهم ‌کنیم.

فرمانده انتظامی استان ایلام با تاکید بر اینکه ولایت فقیه موجب اقتدار ایران شده است اضافه کرد:هنر ملت ایران ایستادگی در راه ولایت فقیه است.

وی خاطرنشان کرد: توصیه امام راحل این بود که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد و امروز نیز تنها عاملی که موجب حفظ نظام می‌شود، ولایت فقیه است.

سردار دولتی در ادامه، رهبری، اسلام و مردم را سه عامل مهم پیروزی انقلاب دانست و تصریح کرد: دشمن از راه تهاجم نظامی در هشت سال جنگ تحمیلی راه به جایی نبرد و فکر دشمن در حال حاضر در ارتباط با تهاجم فرهنگی است که در برخی از آنها نفوذ بالایی داشته است.

وی بیان کرد: دشمنان بطور مستمر و مداوم در حال توطئه چینی و ایجاد بحران در کشور برای ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی هستند که دفاع از اسلام، پاسداری از ارزش های انقلاب و دستاوردهای آن و تبعیت از ولایت فقیه در خنثی کردن این اهداف شوم حائز اهمیت است.

این فرمانده انتظامی تاکید کرد: شهیدان دوران دفاع مقدس طلایی ترین قطعه تاریخی ملت ایران را در طول ادوار مختلف طراحی و اجرا کردند.

سردار دولتی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: ملت فهیم ایران اسلامی با شناخت شرایط کنونی و مسوولیت خود با حضور حداکثری در انتخابات رییس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در 24 خرداد، حماسه سیاسی دیگری خلق می کنند.

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم از گنج بزرگ انقلاب اسلامی دفاع کنیم، گفت: دوست و دشمن انقلاب چشم به حضور مردم ایران در انتخابات پیش رو دوخته‌اند و ما باید با حضور گسترده دشمن را شگفت‌زده کنیم.
فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان تاکید کرد: به برکت انقلاب، ایران اسلامی به الگویی برای ملت های آزاده جهان و بویژه کشورهای اسلامی تبدیل شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر