کد خبر: 80594 A

محمد رضا حسینی نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام طی حكمی از سوی فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به سمت رئیس منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

محمد رضا حسینی نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام طی حكمی از سوی فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به سمت رئیس منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش ایلنا منطقه 22 دنشگاه آزاد اسلامی شامل واحدها و مراكز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در استان ایلام می باشد.

لازم به ذكر است تاكنون واحد های دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در قالب منطقه 11 شامل استان های ایلام، كرمانشاه و كردستان فعالیت می كردند و دبیرخانه منطقه 11 در كرمانشاه مستقر بود و بایستی تمام فعالیت های علمی، آموزشی، اداری، پژوهشی و... واحدهای استان ایلام زیر نظر منطقه 11 صورت می گرفت كه با پیگیری های صورت گرفته این مهم تحقق یافت و منطقه 22 دانشگاه آزاد اسلامی شامل واحد ها و مراكز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تاسیس شد.

پس از پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی ایران شاهد گسترش هرچه بیشتر علم و فناوری در بستر فرهنگ اسلامی و دینی هستیم و آرزوی توفیق روزافزون را از خداوند منان برای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام خواستاریم.

متن حكم به این شرح می باشد:

جناب آقای حسینی نیا

با سلام و درود به روان پاك شهدای اسلام و روح پرفتوح حضرت امم (ره) و با آرزوی توفیق، سعادت و سلامتی برای مقام عظمای ولایت، به موجب این حكم با حفظ سمت سرپرستی واحد ایلام برای مدت یكسال به عنوان رئیس منطقه بیست و دو دانشگاه (استان ایلام) هم منصوب می شوید.

لازم است در ایجاد دبیرخانه منطقه رعایت صرفه و صلاح کرده و از امكانات واحد استان اعم از نیروهای انسانی و تجهیزات بهره مند شوید.

امید است با اتكال به نیروی لایزال قادر متعال ضمن یاری گرفتن از نیروهای متعهد و متخصص در انجام وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید

دكتر فرهاد دانشجو

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر