کد خبر: 88513 A

دیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام خبر داد:

در سال جاری اعتباری به مبلغ۳۰ میلیارد ریال برای برنامه های اوقات فراغت تابستانی جوانان و نوجوانان تحت حمایت در استان پیش بینی شده است.

ایلنا: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام در مراسم افتتاحیه کانونهای اوقات فراغت تابستانی کمیته امداد ایوان گفت: در سال جاری اعتباری به مبلغ۳۰ میلیارد ریال برای برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی جوانان و نوجوانان تحت حمایت در استان پیش بینی شده است.

به گزارش ایلنا علی حسین احمدی در این مراسم اظهار داشت: در تابستان سال جاری قرار است مجموعا قریب به ۹ هزار نفر از دانش آموزان دبیرستانی تا مقطع ابتدائی و خانواده‌های تحت حمایت در اردو‌ها و دوره‌های آموزشی غنی سازی شوند.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه هایب غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، ایجاد کانونهای دائم و موقت تربیتی و آموزشی است که با پیام ورزیدگی جسمی، نشاط، شادابی و ایجاد انگیزه برای این عزیزان ساماندهی می‌شوند.

احمدی با توجه به اینکه یکی از اهداف مهم امداد توجه به برنامه‌های فرهنگی و تربیتی است افزود: برگزاری اردوهای درون استانی و برون استانی و ایجاد دوره‌های آموزشی برای جوانان و نوجوانان تحت حمایت در زمینه نشاط و غنی سازی اوقات فراغت آنان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر