کد خبر: 90134 A

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی استان ایلام از برگزاری چهار دوره آموزشی برای صنعتگران و تولید كنندگان مستقر در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.

ایلنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام از برگزاری چهار دوره آموزشی برای صنعتگران و تولیدکنندگان مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا «نادر رضایی منش» گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار دوره آموزشی مدیریت استراتژیک، تقویت مهارت‌های فنی در بخش تولید، تهیه برنامه بازاریابی و آشنایی با قوانین و مقرارت ارزش بر ارزش افزوده با همکاری بخش خصوصی برای صاحبان صنایع و کارگران شاغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایلام برگزار شد.

وی ادامه داد: در این تعداد دوره آموزشی بیش از یکصد و ۲۰ نفر از تولیدکنندگان و صاحبان صنایع استان شرکت کردند.

رضایی منش اظهار کرد: علاوه براین امسال دوره‌های آموزشی شبکه سازی در کسب و کارهای کوچک، اطفاء حرق، فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری در عراق، حسابداری پایان سال مالی، مدیریت ارتباط با مشتری و فنون مذاکره موثر، نحوه تکمیل اظهار نامه مالیاتی برای ارتقاء سطح مهارت‌های کارگران و صاحبان صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار می‌شود.

وی، آشنایی با استاندارد GMP، عارضه یابی مدیریت چرخه بهره وری، استراتژی قیمت گذاری محصولات در بازارهای صنعتی و آشنایی با نحوه عضویت در کنسرسیوم صادراتی از طریق دریافت نشان حلال را از جمله دوره‌های پیش بینی شده برای برگزاری در سال جاری عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر