کد خبر: 90142 A

مدیر کل بهزیستی ایلام:

بهزستی ایلام در چند سال گذشته در بیشتر شاخص‌ها نمود چندانی نداشته و خوشبختانه امروزه بیش از میانگین کشوری در تحقق اهداف سازمانی موفق بوده است.

ایلنا: مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: این اداره کل درتحقق شاخص‌ها و اهداف سازمانی پیشرو بوده است.
به گزارش ایلنا «صادق رستمی» افزود: بهزستی این استان در چند سال گذشته در بیشتر شاخص‌ها نمود چندانی نداشته و خوشبختانه امروزه بیش از میانگین کشوری در تحقق اهداف سازمانی موفق بوده است.
وی با بیان اینکه بر مبنای ارزیابی به عمل آمده بهزیستی ایلام در راستای تحقق اهداف و شاخص‌های مورد نظر ۸۱ درصد رشد داشته ادامه داد: این اداره کل در شاخص‌هایی نظیر تعداد توانجویان نگهداری شده در مراکز استان، خانوارهای زیر پوشش، افزایش یارانه به مراکز توانبخشی و حرفه آموزی، آموزش مهارت‌های زندگی در محلات، آموزش زندگی خانواده و ارائه خدمات مشاوره‌ای غیر حضوری جزء استان‌های بر‌تر کشور است.
مدیر کل بهزیستی ایلام بیان کرد: برای پیشرفت و توسعه در سایر شاخص‌ها نظیر گروه‌های مردم نهاد و بخش‌های خصوصی درصدد هستیم با تعامل و پیگیری‌های مضاعف این مهم نیز ارتقا یابد.
وی بیان کرد: برمبنای ارزیابی صورت گرفته، سازمان بهزیستی کشور از میان دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به عنوان دستگاه بر‌تر کشور شناخته شده است.
مدیر کل بهزیستی ایلام پیشگیری و سلامت نگری، ارتقاء سلامت عمومی، روانی و اجتماعی، پیش گیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی، درمان و توانبخشی، آموزش و بالا بردن مهارت‌های جامع و زندگی خانواده‌ها، ارائه خدمات مشاوره‌ای وغیره از جمله اهدافی است که مجموعه بهزیستی دنبال می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر