کد خبر: 91837 A

مدیرعامل سازمان پارک‏‌ها و فضای سبز شهرداری ایلام خبر داد؛

مدیرعامل سازمان پارک‏‌ها و فضای سبز شهرداری ایلام از ایمن سازی وسایل بازی کودکان و همچنین ۶۰۰ متر مربع کفپوش وسایل بازی کودکان خبر داد.

ایلنا: مدیرعامل سازمان پارک‏‌ها و فضای سبز شهرداری ایلام از ایمن سازی وسایل بازی کودکان و همچنین ۶۰۰ متر مربع کفپوش وسایل بازی کودکان خبر داد.

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز در این خصوص اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و استفاده بیشتر شهروندان از امکانات سازمان پارک‏‌ها و فضای سبز شهری، وسایل بازی ویژه کودکان موجود در پارک‏‌ها و سطح شهر ایمن سازی شده‌اند. وی توجه به وسایل بازی و تفریحی و رفاهی موجود در سطح پارک‏‌ها و بوستان‏های شهر را یکی از مهم‏‌ترین اقدامات دانست.

به گزارش ایلنا وی افزود: واحد خدمات عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز جهت ساماندهی، نظافت و افزایش بهداشت فردی به صورت مستمر اقدام به ترمیم و شست‏وشوی وسایل بازی کودکان در سطح شهر می‌‏نماید.

نورایی گفت: در طرح تابستانه نیز نسبت به ترمیم، رفع نقص، روغن‏کاری مستمر و نیز شست‏وشو و نظافت تمامی وسایل بازی و ایمن سازی وسایل بازی کودکان اقدام شده است.

این مسئول متذکر شد: در اقدام مذکور که با هدف افزایش سلامت کودکان ایلامی صورت گرفت، کلیه وسایل بازی موجود در پارک‏‌ها با محلول مخصوص و آب تحت فشار دستگاه، شست‏وشو و ضدعفونی شدند.

وی همچنین از برنامه‏ ریزی لازم جهت ادامه این طرح تا پایان تابستان امسال خبر داد و گفت: در همین راستا ظرف ماه گذشته بیش از ۶۰۰ متر مربع کفپوش مخصوص جهت ایمن سازی وسایل بازی کودکان در پارک تپه شاهد، پارک ملت و پارک کوثر خریداری و نصب شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر