کد خبر: 93782 A

مدیرکمیته امداد امام خمینی «ره» شهرستان ایوان، از اختصاص 2 میلیارد و 750 میلیون ریال اعتبار برای تامین مسکن مددجویان روستایی این شهرستان، خبر داد.

ایلنا: مدیرکمیته امداد امام خمینی «ره» شهرستان ایوان، از اختصاص ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال اعتبار برای تامین مسکن مددجویان روستایی این شهرستان، خبر داد.

به گزارش ایلنا عبدالکریم بیگ‌زاده، بیان داشت: در سال جاری اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برای تامین مسکن مددجویان روستایی این شهرستان از طریق تسهیلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برآورد شده است.

وی، تصریح کرد: ۲۲ خانوار از مددجویان روستایی این شهرستان به منظور مقاوم سازی مسکن و دریافت تسهیلات به بنیاد مسکن این شهرستان در سال جاری معرفی شده و در حال حاضر احداث واحدهای فوق با اعطای تسهیلاتی به ارزش ۱۲۵ میلیون ریال برای هر خانوار آغاز شده است.

بیگ‌زاده، بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷ مورد تعمیرات مسکن به مبلغ ۵۱ میلیون ریال و یک مورد خرید مسکن به مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی اجرا شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ایوان، خاطرنشان کرد: هزینه‌های انجام شده فوق از محل اعتبارات این نهاد در سرفصل عمران و مسکن مددجویان و از محل ۱۵ درصد درآمدهای محل تامین شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر