کد خبر: 98955 A

فرمانده سپاه ناحیه ایلام:

تعاون اجتماعی سرمایه‌ای است که در دل مساجد بوده و باید این روند ادامه پیدا کند و در مساجد باید تعاون و کمک لازم به نیازمندان صورت گیرد.

ایلنا: سرهنگ شاکرمی فرمانده سپاه ناحیه ایلام در اولین همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات، فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج به نقش امر به معروف و نهی از منکر اشاره نمود و افزود: مساجد کانون مشورت در صدر اسلام بوده‌اند و باید این مهم در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایلنا فرمانده سپاه ناحیه ایلام افزود: تعاون اجتماعی سرمایه‌ای است که در دل مساجد بوده و باید این روند ادامه پیدا کند و در مساجد باید تعاون و کمک لازم به نیازمندان صورت گیرد.

شاکرمی پیرامون کمرنگ شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه عنوان کرد: مسجد مرکز انقلاب اسلامی است و نظام مقدس اسلامی از مسجد خیز خود را شروع کرد و یکی از تعالیم ارزشمند نظام مقدس اسلامی فریضه امر به معروف و نهی از منکر است که باید در مساجد توسط روحانیون برای نمازگزاران تشریح شود و لزوم اهیمت بدان مورد توجه قرار گیرد.

سرهنگ شاکرمی در خصوص نامگذاری روز مسجد گفت: ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) روزی بود که صهیونیست‌ها مسجد الاقصی را به آتش کشیدند و جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد این روز را به سازمان کنفرانس اسلامی داد تا این روز در تقویم‌ها به این نام یعنی روز جهانی مسجد نامگذاری شود.

شاکرمی خاطر نشان کرد: صهیونیست‌ها باید بدانند که آن‌ها نابود شدنی هستند و این حق و حقیقت است که به پیروزی خواهد رسید و این وعده الهی است.

شاکرمی خواستار همکاری و همدلی بیشتر هیات امنای مساجد با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و بسیجیان شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر