کد خبر: 99594 A

با عنایت به جذب تسهیلات طرح توسعه بخش کشاورزی و اصلاح ساختاری واحدهای تولیدی دام و طیور، استان ایلام در ردیف 3 استان برتر کشور قرار گرفته و موفق به اخذ تقدیرنامه از وزیر محترم جهاد کشاورزی شد.

ایلنا: با عنایت به جذب تسهیلات طرح توسعه بخش کشاورزی و اصلاح ساختاری واحدهای تولیدی دام و طیور، استان ایلام در ردیف ۳ استان بر‌تر کشور قرار گرفته و موفق به اخذ تقدیرنامه از وزیر محترم جهاد کشاورزی شد.

به گزارش ایلنا مجتبی شیرخانی معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان با اعلام این خبر گفت: با عنایت به جذب تسهیلات طرح توسعه بخش کشاورزی و اصلاح ساختاری واحدهای تولیدی دام و طیور، استان ایلام در ردیف ۳ استان بر‌تر کشور (ایلام، اصفهان، کردستان) قرار گرفته و موفق به اخذ تقدیرنامه از وزیر محترم جهاد کشاورزی شد.

شیرخانی ادامه داد: لازم به ذکر است از محل اعتبارات طرح توسعه بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۱ زیربخش دام و طیور با ۹۹۵ طرح و با اعتباری بالغ بر ۵۴۰ میلیارد ریال موفق به جذب ۷۵ درصدی اعتبارات ذکر شده، و در سطح کشور نیز در ردیف سه معاون بر‌تر سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌های موصوف قرار گرفت و با اهدای لوح در مرکز از عملکرد استان تقدیر به عمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر