کد خبر: 99644 A

نماینده جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در ایلام زمان برگزاری این جشنواره در مرکز این استان را 17شهریورماه همزمان با دهه کرامت اعلام کرد.

ایلنا: علی ادیب در گفتگو با خبرنگاران گفت: جشنواره امسال با موضوع خاطره نویسی و سفرنامه نویسی برای دومین سال متوالی در ایلام همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا وی ادامه داد: ۱۳۵ اثر از سراسر کشور تاکنون در این دو بخش به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام ارسال شده است.

نماینده جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در ایلام با بیان اینکه جشنواره سفرنامه نویسی و خاطره نویسی رضوی از سری برنامه‌های یازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است، افزود: این جشنواره به مناسبت میلاد با سعادت عالم آل محمد (ص) حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) و همزمان با دهه کرامت در مرکز استان برگزار می‌شود.

ادیب اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی هنری و مذهبی و مرتبط با سیره ائمه معصومین بویژه امام رضا (ع) و گرامیداشت تولید کنندگان و پدیدآورندگان آثار بر‌تر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده‌تر این آثار را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

وی اضافه کرد: کلیه تمهیدات لازم برای اجرای باشکوه این جشنواره در استان فراهم شده است.

ادیب تاکید کرد: کمیته‌های مختلف جشنواره از جمله داوری، اسکان و پذیرایی، برنامه ریزی و اجرا، اطلاع رسانی و شورای مشورتی برای برگزاری باشکوه این جشنواره در استان تشکیل شده است.

وی اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال برگزار می‌شود و در مجموع در هر بخش هشت نفر به عنوان برگزیده انتخاب و از آنان تجلیل می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر