کد خبر: 99650 A

استاندار ایلام:

استاندار ایلام، گفت: در شرایط کنونی همه باید برای توسعه و اعتلای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی، داشته‌هایشان را وارد میدان کنند.

ایلنا: محمود عباس‌زاده مشکینی، در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات این استان، اظهار کرد: همه در برابر توسعه کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی که متعلق به مکتب اهل بیت است، مسئول هستیم. وی، با بیان اینکه در جامعه اسلامی همه مسئول هستند، افزود: همه یاد گرفتیم که برای کسی کار نکرده و تنها برای خدا کار کنیم چون کار برای غیر خدا اعتلا بخش نیست و باید برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی همه داشته‌های خود را وارد میدان کنیم.

به گزارش ایلنا، استاندار ایلام، در ادامه با بیان اینکه دولت یازدهم محصول اراده مردم در شرایط فعلی است، ابراز کرد: اعتقاد دارم دولتی که در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی از مردم رای گرفته است، دولت مشروع و قانونی کشور است.

مشکینی، با اشاره به اینکه این دولت استمرار دولت‌های قبل در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: دولت مال مردم است و در استمرار دولت‌های قبل و استمرار یک حرکت ریشه‌دار و آینده‌داری است.

وی، در خصوص سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر تغییر مدیریت اجرایی استان، اظهار کرد: اعتقاد دارم رئیس جمهور محترم و وزیر محترم کشور که در ارتباط مدیریت سیاسی کشور تصمیم می‌گیرند بر مبنای منافع ملی و مصالح ملت و مردم تصمیم می‌گیرند.

استاندار ایلام، ابراز کرد: انتصابات نیز یک نوع تصمیم است ما هم برمبنای منافع ملی و مصالح ملت احساس مسئولیت می‌کنیم و در میدان هستیم و من که مسئولم، هرکاری که از دستم برآید انجام خواهم داد.

مشکینی، با اشاره به اینکه به سهم خودم در باره مسائل کشور احساس مسئولیت می‌کنم، افزود: هر کسی در هر جایگاهی نسبت به مسائل کشور احساس مسئولیت می‌کنند و من هم به سهم خودم این احساس مسئولیت را دارم و این وظیفه‌ای شرعی، دینی، انسانی و ملی ماست.

استاندار ایلام، تصریح کرد: اینجایگاه ویژه جایگاه ارزشمند و با برکتی است و انصافا برای همه به اثبات رسیده که در همه شرایط به ویژه روزهای سخت مامن و پناهگاه مردم است و خود اینجایگاه یک جایگاه ویژه و ممتاز است و برکات و تاثیرات ویژه‌ای هم دارد.

عباس‌زاده، یادآور شد: آیت‌الله محمد نقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با عنایت به سابقه‌ درخشانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، دارای جایگاه ویژه و ارزشمندی است.

وی، گفت: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام سابقه نمایندگی مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی را نیز در کارنامه درخشان خویش داشته و با موضوعات اجرایی، زبان مدیریت، بودجه، محدودیت‌ها، حوزه اقتصاد، تقسیم منابع محدود برای رفع نیازهای نامحدود آشنا هستند.

استاندار ایلام، تصریح کرد: از طرف دیگر خیرخواهی مردم، کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی و استان ایلام نیز از ویژگی‌های برجسته نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام است.

عباس‌زاده، با اشاره به اینکه تذکرات و تفقدهای نماینده ولی فقیه در استان را یک سرمایه ارزشمند می‌دانم، افزود: بنده به سهم خودم تذکرات، نقد‌ها و تفقدهای نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام را سرمایه محسوب کرده و خدا را در این خصوص شاکرم.

وی، در ادامه از افتتاح و کلنگ زنی ۲۰۲ طرح عمرانی و تسهیلاتی شهری و روستایی با اعتباری به مبلغ ۸۰۰ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در استان ایلام خبر داد و گفت: این طرح‌ها در حوزه‌های گاز رسانی، ورزشی، آموزشی، خطوط انتقال و ایستگاه‌های مکانیزه پمپاژ آب کشاورزی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر