کد خبر: 53300 A

حسنوند:

موانع و اشکالاتی هم وجود دارد که اجازه رضایت 100 درصدی از مدیر را نمی‌دهد / بانک ها خارج از زمان اداری و با تسهیل در قوانین بانکی، مشکلات مردم را حل کنند / در امور بانکی برخی کارشناسان مانع اجرای اقدامات بزرگ می‌شوند

 استاندار بوشهر گفت: از بانک‌ها توقع داریم با ابزار قانونی، تجربه و تخصص، زمینه جذب سرمایه‌گذاری‌های بزرگ را در استان فراهم کنند.
به گزارش خبرنگار  ایلنا فریدون حسنوند در نشست شورای بانک‌های استان بوشهر  با تاکید بر روان‌سازی پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها اظهار داشت: هیچ مدیری نیست که در زمان مسئولیتش بخواهد که پرسنل یا مراجعانش از وی ناراضی باشند به همین دلیل سعی دارند نهایت تلاش خود را برای رضایتمندی آنان انجام دهند.
حسنوند تصریح کرد: اما موانع و اشکالاتی هم وجود دارد که اجازه رضایت 100 درصدی از مدیر را نمی‌دهد اما توقع از بانک‌ها این است که خارج از زمان اداری و با تسهیل در قوانین بانکی، مشکلات مردم را حل کنند.
وی ادامه داد: اگر بر اساس حسن نیت کار کنیم تمام موانع را حل خواهیم کرد اما اگر غیر از این باشد آن موقع است که نمی‌توانیم با هم کار کنیم.
استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: در فعالیت‌های اداری باید اعتماد متقابل باشد و از بانک‌ها این انتظار را داریم که تعامل و اعتماد متقابل با سایر دستگاه‌ها داشته باشند، هر چند مشکلات و محدودیت‌های بانک‌ها را هم می‌دانیم.
حسنوند با بیان اینکه نباید اجازه دهیم اعتماد مردم به بانک‌ها کم شود، گفت: بنده به عنوان استاندار مراجعات زیادی داشتم برای دریافت تسهیلات که برخی از این درخواست‌ها بسیار ناچیز است با این حال انتظار داریم بانک‌ها همکاری بیشتری برای پرداخت تسهیلات داشته باشند.
وی اظهار داشت: در امور بانکی برخی کارشناسان مانع اجرای اقدامات بزرگ می‌شوند بنابراین انتظار داریم کارشناسان بانکی همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند.
حسنوند بیان کرد: مدیران بانکی در استان نیز با از شرکت‌های سرمایه‌گذاری بانکی برای حضور در بوشهر و سرمایه‌گذاری در این استان دعوت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر