کد خبر: 58785 A

رییس شورای شهر عسلویه در گفتگو با ایلنا:

این مرکز صبح ها تا ساعت 12 صبح فعال است وعصر ها 5 تا 7 بعد ظهر دایر است / در این مرکز تنها یک پزشک مستقر است.

با توجه به نیاز به مرکزی برای ارائه فوریتهای پزشکی ما از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و مدیریت استان در خواست چاره اندیشی برای این مهم را داریم.

حسن علیزاده ریس شورای اسلامی شهر عسلویه در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: مرکز بهداشتی درمانی شهر عسلویه که تنها مرکز درمانی این شهرستان می باشد عنوان شبانه روزی را به یدک می کشد و این مرکز صبح ها تا ساعت 12 صبح فعال است و عصر ها 5 تا 7 بعد ظهر دایر است. با توجه به نیاز به مرکزی برای ارائه فوریتهای پزشکی ما از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و مدیریت استان در خواست چاره اندیشی برای این مهم را داریم.

رییس شورای اسلامی شهر عسلویه در ادامه خاطر نشان کرد: در این مرکز که می بایست به صورت شبانه روزی ارائه خدمت کند تنها یک پزشک مستقر دارد و در صورت بروز هر مشکلی برای این پزشک و یا رفتن او به مرخصی مرکز بهداشت و مردم عسلویه بدون پزشک می مانند و نیروی تزریقاتی این مرکز که مشخص نیست نگبان است خدماتی به ارائه سرویس های متفاوتی می پردازد.

علیزاده در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به حضور مهمانان نورزی در این ایام در شهرستان و نبودن پزشکان آزاد فعال در شهر عسلویه ما شرمنده مهمانانی می شویم که شهر ما را برای مسافرت انتخاب کرده اند و در این شهر نیاز بهداشتی و درمانی پیدا کرده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بیشتر مراجعه کننده گان این مرکز نیرو انسانی شرکت های فعال در منطقه هستند که آنها نیز با این مشکلات دست به گریبان هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر