کد خبر: 85350 A

فریدون حسنوند استاندار بوشهر تاکید کرد:

بخش عمده‌ای از مسائل مطرح شده در استاد تسهیل را می‌توان با برگزاری جلسات دو جانبه و چند جانبه بین دستگاه‌های مرتبط با مسائل واحد‌ها برطرف نمود.

ایلنا: فریدون حسنوند استاندار بوشهر در جلسه ستاد تسهیل امور واحد‌های تولیدی و شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: وظیفه دولت و رسالت آن حرکت در جهت احقاق حق است و کمک به واحد‌های تولیدی در بخش صنعت و معدن و سایر بخش‌ها کمک به توسعه کشور و در ‌‌نهایت کمک به مردم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر، حسنوند ادامه داد: جلسه ستاد تسهیل واحدهای تولیدی و شهرک‌های صنعتی به این منظور تشکیل می‌شود تا در سطح استان و با بهره‌گیری از اختیارات استاندار، معاونین استاندار و مدیران استانی جهت رفع مسائل واحدهای تولیدی و شهرک‌های صنعتی اقدام شود بنا براین لازم که ضمن توجه به این مسائل همکاران محترم با نگاه مثبت جهت بر طرف نمودن مسائل این واحد‌ها در جلسات شرکت و حل مسئله واحد‌های تولید را تلاش در جهت توسعه استان و کشور بدانند.

استاندار بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: بخش عمده‌ای از مسائل مطرح شده در این ستاد را می‌توان با برگزاری جلسات دو جانبه و چند جانبه بین دستگاه‌های مرتبط با مسائل واحد‌ها برطرف نمود که با ترتیب یافتن این سازو کار در جلسه ستاد تسهیل می‌توان مسائل کلان و عمده واحد‌های تولیدی و شهرک‌های صنعتی را بررسی نمود.

فریدون حسنوند در ادامه از تخصیص اعتبارات لازم برای حل مشکل برق و گاز منطقه ویژه خبر داد و افزود: در هفته‌های آینده پیرامون منطقه ویژه بازنگری و حساب‌رسی‌هایی انجام خواهد شد.

ستاد تسهیل استان بوشهر ‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر