کد خبر: 16666 A

فرماندار رباط کریم:

دشمن از ابتدای انقلاب تحریم ها را آغاز کرده است ولی از کرده خود نادم و پشیمان شده است.

 ایلنا - رباط کریم:  فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: ملت ایران با پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی با اقتدار از تحریم ها عبور می کند.

به گزارش ایلنا بیژن سلیمان پور ادامه داد: این تحریم ها در تاریخ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اولین تحریم ها نیستند. دشمن از ابتدای انقلاب تحریم ها را آغاز کرده است ولی از کرده خود نادم و پشیمان شده است.

فرماندار رباط کریم اضافه کرد: ملت ایران، ملت بزرگی است و در تنگناها و شداید، زمینه ها و بسترهای رشد،پیشرفت و ترقی خود را طی می کند.

سلیمان پور علت تشدید تحریم ها را ایستادگی و پیروزی روز افزون ملت ایران عنوان کرد وگفت: دشمنان قسم خورده و درمانده انقلاب از راه های قبلی برای ضربه زدن به نظام اسلامی نتیجه نگرفته اند و این بار وارد جنگ تمام عیار اقتصادی شده اند.

وی تاکید کرد: نقش انکار ناپذیر انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی موجب شد تا اقتدار و عظمت ایران بار دیگر به رخ مستکبران کشیده شود و آنها برای جلوگیری از این امر، به تشدید تحریم ها و اعمال فشار بیشتر علیه ایران روی آورده اند..

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با بیان اینکه شعارها و آرمانهای انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) هم اکنون در حال تحقق است افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند جهان در حال گذر از یک پیچ تاریخی است و به یاری خدا پیروزی از آن اسلام و مستضعفین خواهد بود و ما با ایستادگی و مقاومت در مقابل تحریمهای همه جانبه دشمنان و با پیروی از ولایت فقیه، در این نبرد نابرابر موفق خواهیم شد.

سلیمان پور ادامه داد: اقتصاد مقاومتی راهکار مقابله با تحریمهاست ومردم ما تاکنون به خوبی در برابر توطئه ها ایستاده اند و تا رسیدن به پیروزی نهایی از حرکت باز نخواهند ایستاد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر