کد خبر: 20310 A

سوتیتر/

دانش آموزان شهر قدس در برنامه ای آموزشی از سوی آتش نشانی این شهر، مبانی اطفاء حریق و رعایت موارد ایمنی را به صورت تئوری و عملی فرا گرفتند.

شهر قدس - ایلنا: مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قدس با اعلام خبر فوق افزود: این برنامه روزدوشنبه از ساعت 9 الی 11 صبح در محل ستاد فرماندهی و ایستگاه شماره 4 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس با هدف آشنایی با اصول ایمنی در سطح خانواده ها و جامعه برگزار شد.

رضا حیدری در گفتگو با خبرنگار ایلنا افزود: سازمان آتش نشانی شهرداری قدس تلاش خود را برای اشاعه فرهنگ ایمنی و آشنایی و نحوه مقابله با حوادث و كاهش خسارات بكار می برد و مسوولین مدارس، ادارات، مجتمع های مسكونی و شهروندان برای فراگیری اصول ایمنی و آتش نشانی و نحوه استفاده از خاموش كننده های دستی ضمن مكاتبه و یا مراجعه به این سازمان می توانند از آموزش های مربوطه بهره مند شوند.

وی ادامه داد: کارشناسان این سازمان بااستفاده از کتب و کلیپ های تصویری سعی بر آن داشتند تا دانش آموزان عزیز رابا خطرات موجود در سطح خانواده و جامعه خود از قبیل چگونگی برخورد با حریق، چگونگی استفاده از آسانسور در مجتمع های مسکونی، نحوه استفاده از خاموش کننده های پودری و غیره آشنا سازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر