کد خبر: 2281 A

محمد خالقی عضو تیم ملی والیبال نشسته

محمد خالقی عضو تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایرا ن در پارالمپیک لندن و نماینده استان تهرا ن وشهر قرچک از آمادگی خودش و تمام تیم گفت.

تهران - ایلنا: محمد خالقی كه هم اكنون در لندن به سر می برد، گفت: تیم والیبال نشته ایران از آمادگی بسیار بالایی بر خوردار است و من با تمام توان به این تیم کمک میکنم

شماره 12 تیم ملی در گفتگوی تلفنی با خبر نگار ایلنا ادامه داد:من در پست اسپکر بازی می‌کنم و آمادگی کامل دارم تا در خدمت تیم باشم.

خالقی گفت: تیم ایران با تیم های بوسنی- رواندا- برزیل-چین هم گروه است و بازیها از هشتم شهریور آغاز میشود کادر فنی تمام تلاش خود را برای آماده سازی تیم انجام داده و هادی رضائی سر مربی تیم ملی نکات لازم را به تیم گفته و همه بچه ها  روحیه خوب دارند

محمد خالقی افزود: هم اکنون در دهکده المپیک هستیم و تمرینات را ادامه می دهیم و بازیها در محل سالن اکسل برگزار خواهد شد

عضو تیم والیبال نشسته ادامه داد: من کارمند شهرداری قرچک هستم و شهردار قاسمپور حمایت زیادی از من در مرحله ارودوهای آمادگی داشته و با دادن مرخصی به من همیشه حمایت خود را ازمن اعلام می‌کرد و می‌گفت محمد باید قهرمان بشوی.

وی یادآور شد: من از شهروندان قرچک و مردم ایران می خواهم من و تیم ملی را دعا کنند تا بتوانیم با موفقیت به ایران برگردیم.

خالقی در ادامه گفت: لحظه بر افراشته شدن پرچم وپخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه نابی ایست امیداورم این لحظه ناب را با کمک خدا و دعای مردم به مقام معظم رهبری و مردم قهرمان و پهلوان پرور ایران تقدیم کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر